TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

БФП Epson L3110 (C11CG87405)

Код скопійований Код: 39435
0.0 з 5.0
Тип пристрою

БФП

Технологія друку

Струменевий друк

Формат

А4

Кількість кольорів

4

Підтримка ОС

Windows

Інтерфейси

USB 2.0

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Epson L3110 (C11CG87405)

Epson L3110 — це БФП 3-в-1 (принтер, сканер і копір) нового покоління з фронтальними ємностями для поповнення чорнила, чорнильними контейнерами з вбудованим клапаном від випадкового проливання і вдосконаленою системою заправлення «Key Lock».

«Key Lock» — унікальна система безпомилкового заправлення чорнила

Процес поповнення чорнильних ємностей став ще зручнішим — контейнери різних кольорів мають різну форму носика для заправлення, яка підходить тільки до одного заправного отвору за принципом ключа із замком.

Клапан «Ink Lock» — жодної краплі повз

Чорнильні контейнери нового покоління обладнані спеціальним вбудованим клапаном, що захищає від випадкового проливання. Під час встановлення контейнера в отвір для заправляння клапан відкривається, і чорнило починає надходити в систему друку. Щойно ви виймаєте контейнер із заправного отвору — клапан закривається, і чорнило залишається всередині, навіть якщо контейнер перевернутий.

У 25 разів вигідніше, ніж картриджні пристрої

Контейнери з чорнилом коштують у 2.5 рази дешевше, ніж аналогічні картриджі, водночас чорнила в контейнерах вдесятеро більше, ніж у картриджах. Не обмежуйте себе в друкуванні, з «Фабрикою друку Epson» ви отримуєте більше чорнила за менші гроші.

Друкуйте до 3 років без купування витратних матеріалів

Вам не буде потрібно купувати додаткове чорнило, тому що до комплекту поставки вже входить набір контейнерів із чорнилом. Одного набору контейнерів вистачить для друку до 7500 кольорових і 4500 ч/б документів.

Фотографії з полями та без

Epson L3110 друкує не тільки чорно-білі та кольорові документи (з графікою), але й чудово справляється з друком світлин до формату А4. Оригінальне чорнило і технологічна друкувальна головка Epson Micro Piezo забезпечують яскраві кольори та чіткі деталі на світлинах — як із берегами, так і без (друк «в край»).

Висока якість друку та надійність

Завдяки унікальній технології друку Epson Micro Piezo і точному контролю тиску в ємностях із чорнилом ви завжди отримуєте друк чудової якості. Спеціально розроблені матеріали, на основі яких виготовлені компоненти пристрою, забезпечують довгий термін експлуатації принтера та роботу без поломок.

Please, enter a valid value

tehnopass