TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Тостер Bosch TAТ 3P424

Код скопійований Код: 41157
0.0 з 5.0
Кількість режимів обсмажування

6

Потужність, Вт

970

Кількість відділень

2

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Зробіть Ваш сніданок особливим.

Використовуйте цей режим для підігріву тостів або булочок. Нехай Ваш сніданок буде особливим.

Відчувайте, що ви на вихідних весь тиждень.

Більшості людей подобається дійсно хороший сніданок на вихідних. Як би це було, якби ви могли випробувати короткий уїк-енд протягом тижня? Режим розморожування і розігрівання не тільки розморожує ваш хліб, але і робить його хрустким - як ніби він тільки що з пекарні.

Ідеальний тост чекає вас

Іноді у вас в голові з'являється ця картинка - абсолютно рівномірно підсмажений шматочок золотисто-коричневого хліба. Але результат не такий, як вам хотілося б. Якщо у вас є тостер з автоматичним центруванням, він дає вам саме той тост, який ви хочете. Хліб автоматично центрується і забезпечує рівномірне підсмажування.

Більше не буде опіків під час приготування тостів.

Іноді ви просто хочете підсмажити невеликий шматочок хліба, щоб зробити навіть маленький сніданок особливим. Але для більшості тостерів це досить складно. Але даний тостер виштовхує хліб так далеко, що ви не обпалите пальці, витягуючи його.

Не турбуйтеся - просто насолоджуйтеся сніданком.

Кожному знайома ця ситуація. Сніданок може бути сумбурним, і ви можете забути вимкнути тостер. З автоматичним відключенням ви в безпеці, так як він відключається через певний проміжок часу. Все, про що вам потрібно турбуватися, - це про начинку для вашого тосту.

Please, enter a valid value

tehnopass