TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Праска з парогенератором Tefal SV8011E0

Код скопійований Код: 41724
0.0 з 5.0
Тип

С парогенератором

Матеріал підошви

Сталь

Потужність, Вт

2800

Потужність парового удару, г/хв

400

Постійне подавання пари, г/хв

120

Оснащення

Автовимкнення

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Бездоганна потужність пари для будь-якої тканини

Парогенератор Tefal SV8011E0 Express Anti-Calc — це високоякісна, функціональна та ергономічна модель, яка гарантує правильний і дбайливий догляд за вашими речами. Неймовірно потужна подача пари та сучасні технології дозволяють швидко й легко прасувати одяг, білизну та речі. Комфорт використання та догляду гарантовано завдяки знімному колектору для накипу. Надійний і довговічний парогенератор оснащений супергладкою та міцною фірмовою підошвою Durilium AirGlide, а також широким функціоналом.

Фото 1 Tefal SV8011E0 Express Anti-Calc

Легке ковзання та міцність підошви

Максимальний комфорт і легкість прасування гарантує спеціальна підошва парогенератора Tefal SV8011E0 Express Anti-Calc — Durilium Airglide. Її гладкість збільшена на 33%, тому насолоджуйтеся кращим ковзанням без зусиль для ідеального результату. Довговічність інноваційного матеріалу виключає стирання, подряпини та інші пошкодження. Навіть через час підошва парогенератора буде чистою за рахунок каталітичного покриття. Рівномірно розташовані отвори для виходу пари збільшують якість відпарювання.

Фото 2 Tefal SV8011E0 Express Anti-Calc

Розгладжує всі складки

Сучасна система подачі пари створює високий тиск в 6,1 бар і забезпечує постійну подачу парового потоку зі швидкістю 120 г/хв, що гарантує швидке та ефективне розгладження всіх складок на будь-яких типах тканини. Для найважчих випадків скористайтеся інтенсивним паровим ударом 400 г/хв, щоб не залишити жодного шансу найстійкішим складкам на щільних тканинах. Пар проникає в структуру навіть складеної в кілька разів тканини, повністю розгладжуючи поверхню.

Фото 3 Tefal SV8011E0 Express Anti-Calc

Знімний колектор, чистота та безпека

Виробник удосконалив фірмову технологію захисту від накипу. Таким чином, гарантується постійна потужна подача пара тривалий час. Завдяки новій знімній системі колектора разом з додатковим аксесуаром значно полегшується догляд за парогенератором. Делікатний і якісний догляд за речами поєднується з дезінфекцією тканин за рахунок термічного впливу пари та знищенням 99% бактерій і мікробів. Свіжість, гігієнічна чистота після прасування забезпечена.

Фото 4 Tefal SV8011E0 Express Anti-Calc

Легке використання, зберігання та перенесення

Ефективний і надійний парогенератор вражає своєю ергономічністю та функціональністю. Ще одним плюсом є спеціальна система блокування, яка дозволяє безпечно та легко переносити парогенератор, а також зберігати. Великий об’єм контейнера дозволяє гладити значну кількість речей. Простоту використання гарантує швидке нагрівання за 30 секунд і підтримка вертикального відпарювання. Ви завжди зможете швидко освіжити свою блузку чи сорочку, поспішаючи на роботу.

Фото 5 Tefal SV8011E0 Express Anti-Calc

Легкість налаштування режимів

Парова система має легке та зрозуміле керування, за допомогою якого ви можете вибрати необхідний режим для прасування одягу або білизни, враховуючи тип тканини. Знімний резервуар має великий об’єм 1,8 л, що дозволяє випрасувати велику кількість білизни без доливання води. У будь-який момент ви легко можете його наповнити. Потужний, надійний, функціональний і зручний парогенератор Tefal SV8011E0 Express Anti-Calc стане вашим незамінним помічником у повсякденних домашніх турботах.

Фото 6 Tefal SV8011E0 Express Anti-Calc

 

Please, enter a valid value

tehnopass