TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Праска з парогенератором Philips PerfectCare Compact GC7846/80

Код скопійований Код: 41924
0.0 з 5.0
Тип

С парогенератором

Матеріал підошви

Кераміка

Потужність, Вт

2400

Потужність парового удару, г/хв

420

Постійне подавання пари, г/хв

120

Оснащення

Автовимкнення
Самоочищення від накипу
Система "Крапля-Стоп"

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Праска з парогенератором Philips GC7846/80

Потужна постійна подача пари робить прасування швидким без потреби налаштовувати температуру завдяки нашій технології OptimalTEMP. Компактний та легкий пристрій для зручного користування та зберігання.

Потужна пара для максимального усунення складок

Потужна і постійна подача пари допоможе легко розпрасувати навіть речі з найгрубшої тканини. Усувайте важкі складки за допомогою додаткового парового удару. Ця додаткова пара також ідеально підходить для вертикального відпарювання для освіження одягу та занавісок.

Технологія OptimalTEMP, не потрібно налаштовувати температуру

Прасуйте будь-які речі від джинсів до шовку без налаштування температури. Завдяки технології OptimalTEMP регулятор або налаштування не потрібні. Більше не потрібно попередньо сортувати одяг або чекати на нагрівання та охолодження праски. Праска готова до будь-якої тканини в будь-який час.

Безпечне прасування усіх тканин, не пропалить ваші речі

Завдяки технології OptimalTEMP ми гарантуємо, що ця праска не спалить жодної тканини, яку можна прасувати. Її навіть можна залишити на одязі або прасувальній дошці. Жодного пошкодження та лиску – гарантовано.

Великий резервуар для тривалого використання

Прозорий резервуар для води на 1,5 л забезпечує 1,5 години безперервного використання. Дивіться, скільки води залишилося, і легко наповнюйте резервуар під краном через великий отвір для наповнення.

У комплекті контейнер Calc-clean – жодних картриджів, жодних зайвих витрат

Наша вбудована розумна система очищення від накипу нагадає вам, коли потрібно видалити накип. Для простого видалення накипу вона має контейнер. А це означає жодних додаткових картриджів та витрат.

Заощаджуйте електроенергію в екорежимі

Заощаджуйте електроенергію та отримуйте ті самі чудові результати. Економний режим зменшує споживання енергії для одягу, що потребує менше пари.

Пристрій легкий та компактний для легкого використання та зберігання

Легкий, компактний розмір ідеальний для зберігання і підходить для прасувальної дошки. Ексклюзивна технологія ProVelocity робить наші парогенератори меншими і компактнішими.

Фіксатор для безпечного та легкого транспортування

Фіксуйте надійно праску на платформі для легкого перенесення у будинку і запобігання випадковому торканню гарячої підошви.

Система автоматичного вимкнення спрацьовує, коли прасування тимчасово припиняється

Функція автоматичного вимкнення автоматично вимикає парогенератор, якщо ним не користуватися кілька хвилин. Це дає змогу економити електроенергію та не хвилюватися зайвий раз.

Підошва із захистом від подряпин SteamGlide забезпечує легке ковзання

Наша спеціальна підошва SteamGlide легко ковзає по будь-якій тканині. Вона також має антипригарне покриття, захист від подряпин та легко чиститься.

 

Please, enter a valid value

tehnopass