TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Праска Rotex RIC21-N Super Glide

Код скопійований Код: 41781
0.0 з 5.0
Тип

Праска з парою

Потужність, Вт

1600

Потужність парового удару, г/хв

80

Оснащення

Самоочищення від накипу

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Чіпка рукоять

Праска Rotex RIC21-N Super Glide створена для комфорту споживача, тому пристрій максимально адаптовано до зручної експлуатації. Яскравим прикладом тому служить ергономічно складений корпус, який оснащений рукояткою зі зручним хватом. Вона має чіпке покриття, завдяки якому ви з легкістю утримаєте техніку в руці, а будь-які маніпуляції нею будуть здійснені без проблем.

Антипригарна підошва

Представлена ​​модель оснащена антипригарною підошвою. Її матеріал чудово витримує високу температуру і протистоїть зносу - ніякі механічні ушкодження йому не страшні. Головною відмінністю від інших типів розгладжуючої платформи стала наявність антипригарного шару на поверхні, який чудово попереджає псування одягу високим температурним впливом.

Функція парового удару

У даній моделі праски є система продукування пара. Вона дозволяє працювати з постійним паром і паровим ударом. Останній відрізняється посиленим виробленням, яке дозволить ефективно впливати на всі заломи тканини. Сила парового удару становить 80 г/хв. Цього цілком достатньо, щоб не тільки розгладити одяг, але і продезинфікувати його.

Система самоочищення

Однією з найважливіших умов правильного функціонування праски стала наявність якісної води. У жорсткій воді утворюється накип, який в звичайних прасках з часом викликає засмічення внутрішнього резервуара. Але тільки не у Rotex RIC20-S Super Glide, яка має систему самоочищення.

Шнур під кутом

Всі деталі конструкції максимально продумані, щоб забезпечити вам повну зручність взаємодії, а прасці - тривалу плідну роботу. Як, наприклад, укріплена основа шнура, розташована під кутом, щоб уникнути заломів дроту. Круговий шарнір дозволяє шнуру обертатися навколо власної осі.

Please, enter a valid value

tehnopass