063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 17:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Пральна машина Gorenje WP6YS2/R з баком

Код скопійований Код: 34185
0.0 з 5.0
Тип пральної машини

З фронтальним завантаженням

Максимальне завантаження білизни

6 кг

Максимальна швидкість віджимання

до 800 об/хв

Тип двигуна

Колекторний

Клас енергоспоживання

А++

Діапазон глибин, см

43

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Пральна машина Gorenje WP6YS2/R

Барабан WaveActive

Дбайливий догляд за речами

Унікальна хвилеподібна форма барабана в поєднанні з особливими тривимірними хвилеподібними ребрами пом'якшує волокна, що забезпечує більш дбайливий догляд за речами і дозволяє домогтися бездоганної якості прання і звести до мінімуму кількість складок.

Вдосконалений корпус

Підвищена щільність корпусу зменшує його вібрацію при роботі пральної машини.

До 80% стабільніше пральна машина, яка працює надійніше (майже повне усунення небажаних рухів корпусу).

Технологія StableTech, що застосовується на стінках приладу, зменшує шум і вібрацію, а також підвищує його стійкість.

Стійка конструкція корпусу забезпечує максимальну кількість обертів при нерівномірному розподілі білизни, що значно зменшує тривалість циклу прання.

Автоматичне прання

Завжди правильна програма

Не знаєте, яку програму вибрати? Виберіть Автоматичну програму, і пральна машина сама визначить оптимальний цикл прання для завантаженої білизни. Ви можете розслабитися, а одяг буде чистою незалежно від типу тканини.

Простий інтерфейс

Три кроки – і готово

Простий інтерфейс з розташованої по центру ручкою регулювання дозволяє почати прання, зробивши 3 простих дії: включивши машину, вибравши програму і натиснувши на кнопку запуску! Немає ніякої необхідності вибирати дополнітельниепрограмми і налаштування. При цьому зберігається можливість задати параметри за допомогою великого сенсорного інтерфейсу, щоб точно визначити спосіб прання ваших речей.

 

Антиалерген

Особлива турбота про чутливої шкірі

Підвищена температура і додаткове полоскання при виконанні програми «антиалерген» сприяють більш ефективному видаленню пральних засобів з тканини, тобто алергенів, які можуть викликати неприємні відчуття на шкірі.

StableTech

Ніякої трясіння під час роботи

Підвищена стійкість і значне зниження вібрації досягаються за рахунок бічних і нижніх панелей, що використовують технологію StableTech. Результат: значне зниження рівня шуму навіть при максимальній швидкості обертання.

Програма самоочищення SterilTub

Завжди приємний запах білизни

Прання з пральним порошком при низьких температурах може призвести до утворення сприятливих умов для розвитку бактерій. Це в свою чергу стає причиною неприємного запаху білизни. Програма самочісткі SterilTub знищить бактерії в середині пральної машини, забезпечивши вашому білизни свіжий запах.

Режими прання

Ідеально підходять для потреб вашого білизни

Наші технології гарантують кращу прання будь-якого типу тканини, завдяки оптимальному поєднанню температури, кількості води, швидкості обертання і часу прання. Налаштування можна змінювати для кожної програми прання, адаптуючи їх відповідно до ваших потреб.

Швидке прання 20'

Улюблений одяг завжди готова

Всього 20 хвилин достатньо для освіження нової футболки та іншого менш забрудненої білизни. Тому, ваша улюблена одяг завжди на чеку.

Пухові речі

Чисті і повітряні

Завдяки цій програмі можна легко випрати пуховики, ковдри та подушки будинку, заощадивши час і гроші.

Блокування від дітей ChildLock

Захист від допитливих малюків

Під час прання дверцята пральної машини заблокована, щоб її не могли відкрити діти. Для додаткового захисту панель керування можна заблокувати натисненням спеціальної комбінації клавіш, щоб унеможливити внесення змін до налаштування.

Please, enter a valid value