TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Пилосос Samsung VCC45W0S3R

Код скопійований Код: 32708
0.0 з 5.0
Тип прибирання

Сухе

Тип пилососа

Контейнерного типу (без мішка)

Об'єм пилозбірника, л

1.3

Основні насадки

Підлога-килим

Вихідний фільтр

Мікрофільтр

Потужність

700 Вт

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Пилосос з двома камерами

Особливістю пилососа Samsung Twin Chamber System VCC45W0S3R/UK стала система, розрахована на дві камери. Використання такого мішка дозволило більш ретельно відфільтрувати сміття, очистивши повітря навіть від самих дрібних забруднень. Посилений потік за рахунок відцентрової сили надійно утримує сміття в контейнері: один відсік призначений для великого сміття, а другий збирає невелике. Чудовий результат не змусить себе довго чекати.

Фото 1 Samsung Twin Chamber System VCC45W0S3

Дихайте чистим повітрям

Фільтрація тонкого рівня HEPA чудово справляється з покладеними на неї завданнями. Очищення повітря відповідає вимогам SLG, що підтверджує: цей варіант техніки робить повітря чистим від найпоширеніших алергенів. Таким чином, застосування Samsung Twin Chamber System VCC45W0S3R/UK стане способом забезпечити здорову якість повітряної маси для астматиків та алергіків.

Фото 2 Samsung Twin Chamber System VCC45W0S3

Універсальна щітка

Модель оснащена щіткою універсального типу, що має двоступеневий механізм роботи з щетиною. При переході на гладкі поверхні ви зможете прибрати її, тим самим забезпечивши оптимізований вплив з достатнім ступенем прилягання. При переході на ворсисті килимові покриття щетина дає додаткову перевагу, тому її варто висунути. Так ви зберете всі волоски і шерсть, які можуть ховатися в килимі.

Фото 3 Samsung Twin Chamber System VCC45W0S3

Без змінного мішка

Концепція циклонної технології полягає в тому, що техніка не потребує змінних мішків – їх замінюють контейнером. Пилосос Samsung Twin Chamber System VCC45W0S3R/UK має резервуар об'ємом 1.3 л. У нього потрапляє сміття протягом усього циклу прибирання, а, щоб позбутися зібраного бруду, досить відкрити колбу і висипати з неї вміст. Цей простий спосіб гігієнічний (немає контакту з руками) і економний (бак не вимагає змінних витратних матеріалів).

Фото 4 Samsung Twin Chamber System VCC45W0S3

Легкий по вазі

Варто зауважити, що техніка гранично мало важить – всього 4.3 кг. Це один з найбільш легких пилососів компанії Samsung. Ви зможете легко переміщати його як катаючи на колесах, так і просто тримаючи в руках. Компактний формат дозволить не обмежувати себе ні в чому, дістаючи до найвіддаленіших куточків простору, що позитивно позначається на результаті прибирання.

Фото 5 Samsung Twin Chamber System VCC45W0S3

Please, enter a valid value

tehnopass