TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Пилосос Samsung VC07M31D3HU

Код скопійований Код: 41852
0.0 з 5.0
Тип прибирання

Сухе

Тип пилососа

Контейнерного типу (без мішка)

Об'єм пилозбірника, л

2

Основні насадки

Підлога-килим
Турбощітка

Вихідний фільтр

НЕРА

Потужність

700 Вт

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Сучасна турбіна

Пилосос Samsung VC07M31D3HU/UK використовує механізм турбіни Anti-Tangle, що створює потужний потік і трамбування сміття відцентровою силою. Компанія проводила дослідження з прибирання забруднень з підлоги, вибравши для цього найскладніші варіанти сміття – шерсть тварин і волосся людини. Турбіна ідеально підтримує силу зворотного потоку навіть при втягуванні великої кількості бруду. Потужність забезпечена в будь-яких умовах.

Фото 1 Samsung VC07M31D3HU/UK

Мінімум клопоту

Обслуговування турбіни не вимагає багато часу і складних дій. Навколо неї утворюється потік відцентрової сили, яка прибиває сміття до стінок. Таким чином сміття не заплутується навколо неї. Сміттєзбірник невеликої ваги від'єднується одним рухом, після чого підлягає очищенню. Процес цей максимально гігієнічний і не вимагає від користувача маніпуляцій всередині колби.

Фото 2 Samsung VC07M31D3HU/UK

Збільшений контейнер

Представлена техніка хороша тим, що всередині встановлений великий контейнер, що вміщає в себе до 2 літрів сміття. Це означає, що прибиральні сесії можуть тривати набагато довше, а очищення баку буде відносно рідкісним заходом. Прозорі стінки дозволять тримати на контролі рівень сміття, щоб вчасно проводити очистку. Причому огляд відкритий навіть з висоти зросту, щоб ви не нахилялися.

Фото 3 Samsung VC07M31D3HU/UK

Три кроки очищення

Для вилучення і очищення контейнера пилососа Samsung VC07M31D3HU/UK потрібно всього кілька простих кроків: дістати бак, відкрити кришку, висипати сміття. Конструкція резервуара при цьому зроблена так, щоб ви не чіпали сміття руками – воно випаде зі сміттєзбірника, як тільки ви переверне той. Після цього ємність знову можна ставити на своє місце і продовжувати пилососити.

Фото 4 Samsung VC07M31D3HU/UK

Пульт керування

На рукоятці Samsung VC07M31D3HU/UK розміщена панель управління, що складається з вбудованих кнопок з позначенням функціоналу. Вмикати та вимикати пилосос, а також вибрати необхідну для даної ситуації потужність всмоктування можна прямо в процесі прибирання, не відриваючись і не змінюючи свого положення.

Фото 5 Samsung VC07M31D3HU/UK

 

Please, enter a valid value

tehnopass