TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Пилосос Midea MUA18C

Код скопійований Код: 41811
0.0 з 5.0
Тип прибирання

Сухе

Тип пилососа

Контейнерного типу (без мішка)

Об'єм пилозбірника, л

3

Основні насадки

Підлога-килим

Вихідний фільтр

Мікрофільтр

Потужність

800 Вт

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Пилосос Midea MUA18C

Midea MUA18C відноситься до родини сучасних побутових пилососів контейнерного типу. Для користувача це означає відсутність мішка для збору пилу і сміття і всіх складнощів, які можуть бути з цим пов'язані. Пилосос Midea MUA18C має досить великий контейнер, загальний обсяг якого становить 3 літри, що цілком достатньо для того, щоб прибрати досить велике приміщення будинку або офісу. Призначений для ефективного прибирання пилу і дрібного сміття з твердих поверхонь, килимів і килимових покриттів. Midea MUA18C робить прибирання швидким, легким та якісним.

Фото 1 Midea MUA18C

Компактний і зручний

За допомогою пилососа Midea MUA18C не тільки просто прибирати. Він має досить компактні габарити і ергономічний корпус, а також відрізняється вертикальної паркуванням. Не займає багато місця, може бути зручно розміщений там, де це зручно і прекрасно вписується в будь-який інтер'єр. На корпусі пилососа Midea MUA18C є регулювання потужності і повітряного потоку, що дозволяє регулювати споживання енергії та інтенсивність впливу повітряних потоків на поверхню. Він важить всього близько 5 кг, що робить процес прибирання ще більш простим і легким.

Фото 2 Midea MUA18C

Висока якість прибирання

Площа прибирання становить близько 8 м. Варто враховувати, що пилосос Midea MUA18C відрізняється постійною потужністю. Тепер якість прибирання не залежить від ступеня заповненості контейнеру для збору пилу. Навіть якщо контейнер майже повний - це аж ніяк не впливає на робочі характеристики приладу і потужность його впливу на поверхні. Всі ці переваги забезпечуються технологією SINGLE CYCLONE. Не створює багато шуму, виконує свою роботу максимально швидко і якісно.

Фото 3 Midea MUA18C

Функціональний і надійний

Стандартна комплектація передбачає наявність двох насадок. Насадка підлога-килим призначена для прибирання твердих поверхонь, а також килимів і килимових покриттів як з натуральних, так і з синтетичних матеріалів. Ця насадка використовується в якості основної, а додаткова - призначена для прибирання твердих меблів і важкодоступних місць. Потужність всмоктування Midea MUA18C становить 400 Вт, при тому що потужність самого пилососа становить 2000 Вт. Це відмінний показник для приладів в цій ціновій категорії і пояснює відмінне співвідношення ціни і якості. Трубка пилососа стандартна - сталева, телескопічна. Виконана з міцного і надійного матеріалу, стійкого механічних та інших пошкоджень.

Фото 4 Midea MUA18C

Додаткові можливості

Пилосос Midea MUA18C відмінно порається з побутовими проблемами прибирання. Він швидкий, компактний, легкий і простий в застосуванні. Після того, як прибирання буде закінчено, включається функція Автосмоктування шнура, довжина якого становить 5 метрів. Пилосос має мікровільтр, який попереджає попадання крупного сміття та інших сторонніх предметів в контейнер пилососа. Гарантія виробника - 12 місяців з дня оформлення покупки.

Фото 5 Midea MUA18C

Please, enter a valid value

tehnopass