TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Пилосос Bosch BGS2POW1

Код скопійований Код: 42406
0.0 з 5.0
Тип прибирання

Сухе

Тип пилососа

Контейнерного типу (без мішка)

Об'єм пилозбірника, л

1.4

Основні насадки

Підлога-килим
Турбощітка
Щілинна
Для паркету

Вихідний фільтр

НЕРА

Потужність

750 Вт

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Логотип 1 Bosch BGS2POW1

Ультралегкий. Ультрапотужний

Bosch BGS2POW1 допоможе вам легко підтримувати ідеальну чистоту в оселі. Пилосос має велику силу всмоктування, його компактні габарити і незначна вага (4,7 кг) будуть суттєвою перевагою при прибиранні на сходах або в кімнатах з високими порогами, де пилосос потрібно переносити вручну. Ефективна система сепарації пилу забезпечує високу продуктивність пилососа протягом усього прибирання.

Фото 2 Bosch BGS2POW1

НЕРА фільтр

НЕРА 13 - це фільтр нового покоління, який можна мити під проточною водою для очищення. Після очищення фільтр відновлює свої властивості і готовий до подальшого використання. Спеціальна індикація SmartSensor Control підкаже, коли фільтр потребує очищення.

Фото 3 Bosch BGS2POW1

Сепарація пилу

Контейнер для пилу вміщує 1,4 л сміття, цього більш ніж достатньо для проведення декількох прибирань. Високоефективна система сепарації пилу і якісний гігієнічний фільтр НЕРА 13 не дозволяють забруднювачам проникнути назад в приміщення. Дрібне сміття відділяється від крупного і надходить відразу в контейнер, не осідаючи на двигуні пилососа. Цим досягається висока ефективність прибирання і відбувається захист робочих вузлів для подовження терміну експлуатації техніки.

Фото 4 Bosch BGS2POW1

Продуктивний двигун

Сучасний двигун HiSpin з аеродинамічними лопатями створює збільшений повітряний потік і забезпечує високу потужність всмоктування при мінімальному споживанні електроенергії.

Фото 5 Bosch BGS2POW1

Стоп алергія

Під час прибирання пилосос видаляє з приміщення не тільки видиме сміття. При проходженні через НЕРА-фільтр з повітря видаляється до 99.95 % мікрочастинок пилу, бактерій, побутових забруднювачів і алергенів. Навіть люди, що страждають від алергії, можуть вільно дихати після прибирання з Bosch BGS2POW1.

Фото 6 Bosch BGS2POW1

Легке прибирання

Пилосос Bosch BGS2POW1 укомплектований унікальною турбощіткою, яка збільшує ефективність прибирання і легко справляється навіть із складними випадками: чищенням пухнастих килимів, збиранням шерсті тварин, прибиранням біля стін і плінтусів.

Фото 7 Bosch BGS2POW1

 

Please, enter a valid value

tehnopass