TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Мультиварка-скороварка Tefal Cook4Me+ CY851130

Код скопійований Код: 41768
0.0 з 5.0
Матеріал покриття чаші

Керамічне

Об'єм чаші, л

6

Кількість автоматичних програм

150

Потужність нагрівального елемента

1600 Вт

Тип

Мультиварки-скороварки

Функції

Інтелектуальне меню
Мультиповар
Пароварка
Підтримання температури
Таймер відтермінування

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Tefal CY851130

З мультиваркою Tefal CY851130 вам відкриється новий світ приготування смачних і корисних страв. Можливість ручного налаштування, автоматичні програми, додаткові особливості дозволять просто завантажити продукти, задати режим приготування і займатися особистими справами, поки техніка працює за вас. Один прилад повністю замінить пароварку, скороварку або приготує страви в класичному варіанті.

Фото 1 Tefal CY851130

Різноманітне меню

Вибір з 150 запрограмованих рецептів позбавить від необхідності звертатися до кулінарних книг. Оберіть відповідний пункт в меню і дотримуйтесь запропонованих інструкцій, повністю довіряючи Tefal CY851130. Час приготування і обсяг страви регулюється на автоматичному рівні в залежності від кількості гостей і ваги продуктів. Використовуйте одну з програм ручного налаштування, якщо хочете задати мультиварці повністю новий індивідуальний рецепт.

Фото 2 Tefal CY851130

Легке управління

Для вибору програм Tefal CY851130 пропонує дисплей з сенсорним управлінням і інтуїтивно зрозуміле меню. Використовуйте один з 4 пунктів і насолоджуйтеся автоматичною роботою. "Інгредієнти", коли необхідно приготувати якийсь окремий продукт. "Рецепти", якщо обираєте блюдо з 150 заздалегідь запрограмованих варіантів. "Довідник", щоб задати індивідуальні налаштування улюблених частувань. Зберіть рецепти в "Обране" і активуйте їх одним дотиком.

Фото 3 Tefal CY851130

Приготування під тиском

Готуйте швидше зі збереженням максимальної кількості вітамінів в режимі скороварки. Процес йде під високим тиском і особливо актуальний для роботи зі свіжими овочами, після такої термічної обробки вони зберігають не тільки вітамінний склад і смак, але і оригінальний колір. Робота не вимагає контролю, завантажте продукти, активуйте меню і очікуйте на звуковий сигнал. Уникайте контакту з клапаном для виходу пари під час декомпресії.

Фото 4 Tefal CY851130

Без зайвих зусиль

Тришарова чаша з внутрішнім керамічним покриттям повністю виключає ризик пригорання продуктів. Зручні ручки не нагріваються в процесі роботи, забезпечуючи легкість її переміщення навіть в заповненому вигляді. Фактичний обсяг чаші 6 л, до завантаження рекомендується до 5,5 л продуктів. Ємність можна мити як в ручному режимі, так і в посудомийній машині. Кришка з клапаном знімається і підлягає легкому очищенню.

Фото 5 Tefal CY851130

Акцент на комфорт

Мультиварка-скороварка Tefal CY851130 створена, щоб зробити життя максимально комфортним. Три температурних рівня забезпечують індивідуальний підхід до рецептів. Використовуйте таймер відстрочки старту, коли блюдо має бути приготовлено до певного часу. Автопідігрів – краще рішення, якщо немає можливості відразу приступити до обіду, таймер вкаже скільки часу залишилося до кінця процесу приготування.

Фото 6 Tefal CY851130

 

Please, enter a valid value

tehnopass