TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Витяжка вбудована Ventolux BOX 60 BK (650) PB

Код скопійований Код: 41812
0.0 з 5.0
Тип

Вбудована

Тип монтажу

У шафу

Режим роботи

Відведення повітря

Продуктивність, куб. м/год

650

Діаметр повітропроводу

12 см

Тип керування

Кнопкове

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Витяжка в шафі

Вбудована витяжка Ventolux BOX 60 BK (650) PB ідеально вписується в будь-які інтер'єрні вимоги за рахунок універсального монтажу: її корпус повністю захований в шафці кухонного гарнітуру, а назовні виведена тільки нижня частина з повітрозабірним отвором. Такий формат дозволить не обмежувати свій дизайнерський політ фантазії, і міняти обстановку кімнати в будь-який момент, коли захочеться її оновити.

Фото 1 Ventolux BOX 60 BK

Алюмінієвий фільтр

Металевий жировловлюючий фільтр зроблений з алюмінію. Він пристосований для відсіву забруднень з поглинаємого повітря ще на шляху проходження маси. Так вона не зіпсує двигун, дозволивши йому повноцінно функціонувати протягом всього експлуатаційного періоду техніки. Фільтр Ventolux BOX 60 BK (650) PB легко вилучається і підлягає очищенню в посудомийній машині.

Фото 2 Ventolux BOX 60 BK

Кнопкова панель

Модель має механічні маніпулятори, які розташовуються на нижній частині конструкції. Одна з кнопок активує роботу витяжки, далі 3 кнопки змінюють інтенсивність потоку, а остання включає освітлення. Гранично просте і надійне управління з інтуїтивно зрозумілим функціоналом буде освоєне користувачем вже після першого знайомства.

Фото 3 Ventolux BOX 60 BK

Зворотній клапан

Витяжка Ventolux BOX 60 BK (650) PB пристосована до роботи в режимах відведення і рециркуляції. Вона укомплектована всім необхідним для початку роботи. Якщо ви віддали перевагу формату відведення, в якому максимум продуктивності досягає 650 м3/год, установка не займе багато часу. Наявний в комплекті зворотний клапан не дасть брудному повітрю повернутися з вентиляції в кімнату. Маючи такий аксесуар, ви швидко підготуєте техніку до першого запуску.

Фото 4 Ventolux BOX 60 BK

 

Please, enter a valid value

tehnopass