TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Миша Logitech M190 Wireless Charcoal

Код скопійований Код: 41717
0.0 з 5.0
Тип

Миша

Під'єднання

Бездротове

Інтерфейс

USB адаптер 2.4 ГГц

Тип датчика

Оптичний

Кількість кнопок миші

3

Сумісність з ОС

Linux
Microsoft Windows

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Зручність повнорозмірної миші. Бездротовий зв'язок без затримок

Завдяки зручній конструкції повнорозмірна бездротова миша Logitech M190 відповідає природній формі кисті середнього і великого розміру.

Ніяких кабелів і повна свобода пересувань - стабільне підключення практично без затримок і збоїв на відстані до 10 метрів. Відмінна якість збірки, 18 місяців роботи від батареї, точне відстеження і порядкова прокрутка - все за доступною ціною.

Повнорозмірна конструкція. Абсолютний комфорт

Пристрій добре підходить для роботи як правою, так і лівою рукою; ергономічний дизайн повторює природні вигини долонь великого розміру. Спеціальні округлі кнопки призначені для оптимального розташування пальців, а додаткова підтримка для кисті забезпечує комфорт протягом всього дня.

Якість і довговічність

Оцініть якість і надійність пристрою від світового лідера в сфері виробництва мишей і клавіатур. На мишу M190 можна покластися в будь-яких умовах - при використанні з ноутбуком, настільним ПК, вдома або в дорозі. Отримайте найвищу якість і всі необхідні функції за доступною ціною.

Бездротовий зв'язок без затримок

Працюйте без проводів і вільно переміщайтеся на відстані до 10 метрів практично без затримок і збоїв. Чим менше проводів, тим менше безладу на робочому місці і тим легше переміщати пристрій з одного робочого місця на інше.

Висока точність відстеження. зручна прокрутка

Проста навігація завдяки контрольованому порядковому прокручуванню. Оптичний датчик гарантує плавність і точність переміщення курсору при використанні миші практично на будь-якій поверхні.

Це означає точні рухи миші без дратівливих пропущених кліків.

18 місяців. Одна батарея типу АА

18 місяців експлуатації без необхідності заміни батареї. Коли ви не користуєтеся мишею, автоматично включається енергозберігаючий режим.

Технологія Plug-and-Play

Пристрій одразу готове до роботи - просто підключіть USB-приймач.

Компактна або повнорозмірна?

Виберіть свій варіант. Миша M190 спеціально призначена для долонь середнього і великого розміру, а також ідеально підходить для використання на робочому столі. Дізнайтеся більше про найкомпактнішу і портативну мишу M185, яку легко носити з собою всюди.

Виготовлено з переробленого пластику

Пластикові деталі M190 виконані з сертифікованого пластику, отриманого шляхом переробки відходів споживання. Наприклад, пластмаса темно-сірого кольору на 61% складається з вдруге перероблених матеріалів. Пластик червоного, синього і світло-сірого кольору - на 31%. Повторне використання пластмасових елементів застарілої поламаної електроніки дозволяє істотно знизити обсяги викидів вуглекислого газу в навколишнє середовище.

Please, enter a valid value

tehnopass