063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 17:00

  • Вихідний - неділя


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Гра Sony Returnal PS5

Код скопійований Код: 42760
0.0 з 5.0
Платформа

PlayStation 5

Жанр

Шутер від першої особи

Носій

Blu-ray

Вікові обмеження

від 16 років

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Вирвіться з порочного кола хаосу на постійно мінливій чужій планеті

Зробивши екстрену посадку на постійно мінливій планеті, Селена повинна знайти спосіб покинути негостинну територію древньої цивілізації. Одна на чужій планеті, вона змушена боротися за життя всіма способами. Кожна поразка, кожна смерть відкидає її в початок подорожі.
Проживаючи цикл за циклом в цьому динамічному пригоді, ви помітите, що разом з планетою змінюються і доступні вам предмети. З кожним новим циклом ви будете відкривати нові комбінації, розширювати межі своїх здібностей, пробувати нові стратегії і підходи до бою.

Похмура краса згасаючого світу, підкреслена приголомшливими візуальними ефектами, таїть в собі безліч небезпечних сюрпризів. Вас чекають напружені сутички і потоки ворожого вогню, мінливі природні умови і лабіринти, де покладатися можна тільки на тваринний інстинкт. Це небезпечну подорож, повне жорстоких битв, пошуків і відкриттів. Подорож, в якому кожен крок супроводжує таємниця. Світ Returnal генерується випадковим чином, що відкриває можливість максимальної реіграбельності. Кожна смерть – це запрошення піднятися, обтруситися від пилу і вдатися до нової спроби в мінливому світі.

Напружені бої

Боріться за виживання в roguelike-шутере від третьої особи. Вбивайте безжальних супротивників в по-справжньому пекельних боях.

Пошуки і відкриття

Розпоряджайтеся доступними ресурсами з розумом: кожна смерть відкидає вас в початок шляху. Вивчайте технології іншої цивілізації, щоб поліпшити свої здібності в наступних циклах.

Захоплююче оповідання

Шукайте відповіді на свої питання, і по крупицях відновлювати спогади Селени. Досліджуючи планету, на якій ні на секунду не переривається цикл народження і смерті, ви створите з нею особливий зв'язок.

Please, enter a valid value