063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 17:00

  • Вихідний - неділя


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Гра Marvel Spider-Man: Miles Morales для PS5

Код скопійований Код: 40059
0.0 з 5.0
Країна виробник товару

Австрія

Платформа

PlayStation 5

Жанр

Пригоди

Носій

Blu-ray

Вікові обмеження

від 16 років

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

ОГЛЯД ГРИ

Стати сильнішим. Стати собою.

Пройдіть разом із Майлзом Моралесом довгий шлях до того, щоб опанувати нові неймовірні сили та стати справжнім супергероєм — Людиною-павуком.

У найновішій пригоді у всесвіті Людини-павука від Marvel підліток Майлз Моралес звикає до нового дому та вчиться під керівництвом Пітера Паркера, щоб стати новим Людиною-павуком.

Але потужна сила загрожує зруйнувати його нову домівку. Так юний герой розуміє, що разом з великою силою має прийти велика відповідальність. Щоб врятувати Нью-Йорк у світі Marvel, Майлз має не просто вдягти костюм супергероя, але стати супергероєм — Людиною-павуком.

Ключові особливості

Гра Marvel Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition

Становлення Майлза Моралеса

Майлз Моралес відкриває неймовірну силу, і це відчужує його від наставника — Пітера Паркера. Опануйте унікальні біоелектричні атаки та фантастичну здатність до маскування, і не забувайте вдосконалювати акробатичне пересування на павутинні, хитрі прилади та бойові навички.

Гра Marvel Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition

Битва за владу

За контроль над Нью-Йорком у світі Marvel воюють жадібна енергетична корпорація та високотехнологічна кримінальна армія. Домівка Майлза опинилася в епіцентрі битви, і тепер хлопець змушений дізнатися ціну героїзму та вирішити, чим він має пожертвувати заради спільного добра.

Гра Marvel Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition

Яскрава нова домівка

Гуляйте засніженими вулицями, досліджуйте мальовничий густонаселений район, де Майлз намагається знайти свій новий дім. Коли межа між його особистим та супергеройським життям зникає, він має зрозуміти, кому можна довіряти, та віднайти відчуття дому.

Друзі з району

Познайомтеся з героями Marvel's Spider-Man: Miles Morales.

Гра Marvel Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition

Майлз Моралес – новий Людина-павук в Нью-Йорку Marvel. Після трагічної смерті батька Майлз познайомився з Пітером Паркером, який швидко став його другом і наставником. Одного разу Майлза вкусив генетично модифікований павук Озкорп, і в хлопця почали прокидатися унікальні здібності – після кількох місяців переконань Пітер погодився навчати його тому, як правильно їх використовувати.

Майлз починає наступну главу свого життя в Східному Гарлемі, де покладає на свої плечі тягар нових обов'язків: в його житті з'являються друзі, а член його сім'ї – політик, тому йому доводиться розриватися між звичайним життям і життям супергероя. Наближаються вибори і боротьба за владу, яка загрожує зруйнувати місто, і у нього з'являється можливість довести, що він гідний носити костюм Людини-павука, ризикуючи втратити все.

Гра Marvel Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition

Ріо Моралес – мати Майлза і головний кандидат на перемогу в майбутніх виборах до міської ради Нью-Йорка. Після смерті батька Майлза Ріо і Майлз повернулися в Східний Гарлем, де вона народилася і виросла.

Вона самовіддано відстоює інтереси жителів району і завжди піклується про своїх друзів і сусідів. Коли енергетична корпорація «Роксон» приступила до будівництва нового масштабного об'єкта в Східному Гарлемі, Ріо об'єднала небайдужих людей в боротьбі проти корпоративного гіганта за збереження улюбленого дому.

Гра Marvel Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition

Пітер Паркер – оригінальний Людина-павук і супергеройський наставник Майлза Моралеса. Після трагічної смерті батька Майлза Пітер влаштував його на роботу волонтером в П.І.Р., ненавмисно запустивши ланцюг подій, які призвели до появи у Майлза надлюдських здібностей, причому не менш потужних, ніж у нього самого.

З того дня Пітер хоч і неохоче, але все ж погодився взяти Майлза під крило в якості свого протеже і навчити юного метальника павутини контролювати надзвичайні здібності, постійно ділячись з ним найважливішими життєвими порадами. З тих пір, як Пітер відправився за кордон допомагати Мері Джейн висвітлювати Сімкарійскі мирні переговори для «Дейлі Бьюгл», до його повернення Майлз стає головним Людиною-павуком в місті.

Гра Marvel Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition

Ганке Лі – кращий друг Майлза Моралеса і його права рука. Ганке все життя прожив в Гарлемі, а будучи студентом бруклінськой академії «Віжнс», він домігся значних успіхів у сфері розробки програмного забезпечення – він завжди готовий прийти на допомогу Майлзу. Ганке розробляє додаток «Доброзичливий сусід Людина-павук», прагнучи подарувати жителям Нью-Йорка новий спосіб взаємодії з супергероями.

Особливості PS5™

Неймовірна візуалізація: Вирушайте в подорож засніженим Нью-Йорком у світі Marvel у грі Marvel's Spider-Man: Miles Morales реалізованій у всій красі та потужності 4K та HDR.1 Технологія трасування променів дозволяє досягти фантастичної якості відображення. Оцініть покращене освітлення, тіні та найменші рисочки персонажів. Всесвіт Людини-павука оживає з опцією частоти кадрів 60 fps.

Швидке завантаження: Marvel's Spider-Man: Miles Morales використовує всі переваги швидкого завантаження, що дає ультрашвидкий SSD. Миттєво перелітайте над Нью-Йорком у світі Marvel і перезавантажуйтеся без затримок.

Адаптивне керування: Відчуйте павутиння Людини-павука у власних руках з контролером DualSense™ з адаптивними курками у грі Marvel's Spider-Man: Miles Morales.

Тактильний відгук: Ви відчуєте кожний удар, постріл павутинням чи отруйний вибух з арсеналу Майлза Моралеса завдяки імерсійному тактильному відгуку контролера DualSense™.

Вир звуків Tempest 3D AudioTech у сумісних навушниках: Почуйте, як гомонить місто довкола вас у грі Marvel's Spider-Man: Miles Morales Розташування джерел звуку у тривимірному просторі дозволить вам чути звуки з різних напрямків, від дахів до вулиць міста. Приголомшливо реалістичні звуки міста перенесуть вас у Нью-Йорк у світі Marvel, а пригоди Людини-павука зазвучать по-справжньому з технологією Tempest 3D AudioTech на консолі PS5.

1Функції 4K потребують сумісного з 4K телевізора або монітора.

Гра Marvel Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition

Ultimate Edition

Відкрийте повну історію польотів на павутинні у грі Marvel's Spider-Man: Miles Morales Не пропустіть цей набір, до якого входить Marvel’s Spider-Man Remastered — повна та відзначена нагородами гра, а ще три частини DLC у пригоді Marvel’s Spider-Man: The City That Never Sleeps, переробленій та розширеній для PS5!

Видання Ultimate Edition включає:

  • Marvel's Spider-Man: Miles Morales
  • Marvel's Spider-Man Remastered, що включає:
  • Повну відзначену нагородами гру
  • Три доповнення DLC у пригоді Marvel’s Spider-Man: The City That Never Sleeps

Гра Marvel Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition

Standard Edition

Видання Standard Edition включає:

  • Marvel's Spider-Man: Miles Morales

Please, enter a valid value