TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Фен Philips 5000 series BHD501/00

Код скопійований Код: 42414
0.0 з 5.0
Тип

Звичайний

Потужність, Вт

2100

Кількість швидкостей

2

Кількість температурних режимів

2

Режими

Іонізація
Захист від перегріву
Подавання холодного повітря

Особливості

Петля для підвішування

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Швидкий та дбайливий догляд за волоссям

Фен Philips Series 5000 BHD501/00 від надійного виробника забезпечує легке та швидке сушіння волосся без пошкоджень структури через термічний вплив. Стильний, функціональний та ергономічний фен допоможе не тільки із сушінням, а й із укладанням. Різні температурні та швидкісні режими, холодне та гаряче повітря, іонізація та захист від перегріву волосся — безперечні переваги даної моделі. Крім того, висока потужність поєднується з легкістю керування, що робить фен Philips найкращим вибором для догляду за волоссям.

Фото 1 Philips Series 5000 BHD501

Обирайте найкращий режим для свого волосся

Різні типи волосся потребують різного догляду. Багатофункціональний фен Philips Series 5000 BHD501/00 пропонує відразу 6 режимів: 2 швидкості та 3 температури, плюс холодне повітря. Підбирайте налаштування індивідуально, враховуючи свій тип волосся. Легко перемикайте режими за допомогою зручних кнопок на ручці. Використовуйте всі можливості сучасного потужного фена, щоб зробити ідеальне укладання волосся. Вибраний оптимальний режим дозволить уникнути пошкодження структури волосків та зафіксує бажану зачіску.

Фото 2 Philips Series 5000 BHD501

Технологія ThermoShield

Використовуйте неперевершений фірмовий захист від перегріву ThermoShield, який гарантує надійний фен. Він самостійно підтримує оптимальну комфортну температуру для сушіння волосся, захищаючи його від негативного термічного впливу. За допомогою спеціально вбудованих датчиків значення температури постійно моніториться. Після цього дані обробляються й температурні показники оптимізуються до норми. Температура залишається стабільною й волосся не пересушується, радуючи красою та здоров'ям.

Фото 3 Philips Series 5000 BHD501

Професійний результат догляду

Високоякісний фен гарантує швидке сушіння та укладання завдяки високій потужності 2100 Вт. Створюючи потужний і постійний потік повітря, він допомагає в найкоротші терміни висушити й укласти навіть неслухняні кучері. Для використання доступні 2 режими роботи: холодне та гаряче повітря. Використовуйте гарячий потік для того, щоб видалити зайву вологу та висушити волосся. Холодне повітря, як завершальний штрих, допоможе зробити волосся пружним і зберегти укладання довше.

Фото 4 Philips Series 5000 BHD501

Блискуче волосся з подвійною іонізацією

Функціональний фен має вбудований іонізатор, здатний генерувати до 40 мільйонів негативно заряджених іонів. Збагачений ними потужний повітряний потік дбайливо впливає на волосся, зберігаючи природну вологу. Фен із функцією іонізації зменшує статичну електрику. Волосся не заплутується, вирівнюються волосяні кутикули, розгладжуються лусочки на поверхні волосся. Швидке та делікатне сушіння з іонізацією надає вашому волоссю розкішний блиск і зберігає його здоров'я.

Фото 5 Philips Series 5000 BHD501

Комфорт та безпека використання

У комплекті з феном Philips Series 5000 BHD501/00 йде вузька насадка, яка дозволяє зафіксувати зачіску. Концентратор легко знімати та одягати. З його допомогою створюється точний спрямований потік повітря, що дозволяє легко надати необхідну форму зачісці. Для комфортного використання крім захисту від перегріву є петелька для підвішування й шнур довжиною 1,8 м, що не сковує рух у процесі сушіння та формування волосся в зачіску. Використовуйте сучасні технології, щоб завжди шикарно виглядати.

Фото 6 Philips Series 5000 BHD501

Please, enter a valid value

tehnopass