TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Електрична піч Rotex ROT652-CB

Код скопійований Код: 39240
0.0 з 5.0
Тип

Настільна духовка

Об'єм, л

60

Потужність, Вт

2400

Кількість режимів приготування

6

Програми

Верхній нагрів
Нижній нагрів
Конвекція

Внутрішнє покриття

Оцинкована сталь

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Хромований корпус

Електрична піч Rotex ROT652-CB має обсяг 60 л. Вона зроблена у форм-факторі, що дозволяє розмістити представлену техніку на стільниці, щоб зручно готувати їжу. Дизайн з хромованою основою і чорними акцентами досить універсальний і добре поєднується з іншими варіантами техніки. Стійкі ніжки на нижній частині дозволять розташувати піч, зафіксувавши її на одному місці.
Нагрівач гриль
Крім стандартного нагріву, дана модель використовує опцію гриля, яка дозволить досягти чудових результатів у приготуванні м'яса. Воно буде соковитим всередині і хрустким зовні, при цьому багато зусиль для досягнення такого результату не буде потрібно.

Відкидна дверцята з ручкою

Конструкція передбачає двері, яка відкривається по вертикальній траєкторії. Такий варіант досить зручний, тому що ви зможете отримувати з камери і поміщати всередину їжу без будь-яких складнощів. Дверцята прозора, тому ви зможете бачити все, що відбувається в печі, тим самим контролюючи кожен крок процесу готування. Ручка досить ухватистость, не нагрівається.

Ясна управління

З правого від користувача боку розміщується набір поворотних перемикачів, якими можна налаштовувати функції, вибирати режим і час роботи, регулювати температуру. Вони мають позначення опцій, тому ви швидко розберетеся що до чого. Індикаційна лампа з написом «Power» буде загорятися червоним кольором, даючи зрозуміти, що техніка вже готова до функціонування, тому що підключена до мережі.

Конвекційний вентилятор

Всередині камери встановлено вентилятор, який переміщує повітря в примусовому порядку. Коли вже він прогрітий, то вам не потрібно змінювати положення страви - потоки поширюються рівномірно в усі куточки.

Режим роботи по таймеру

Перемикач з відмітками часу дозволить вибрати цикл, який триватиме рівно той період , тривалість якого буде запрограмована вами. Автоматичне відключення завершить всі без вашої участі.

Аксесуари в комплекті

Набір поставляється з розширенням варіантом комплектуючих: листом, держателем, гратами, формою для піци, вертелом. Книга з 50 рецептами дасть готові рішення на кожен день.
 

Please, enter a valid value

tehnopass