TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Електрична піч Rotex ROT650-B

Код скопійований Код: 38288
0.0 з 5.0
Тип

Настільна духовка

Об'єм, л

60

Потужність, Вт

2000

Кількість режимів приготування

6

Програми

Верхній нагрів
Нижній нагрів
Верхній + Нижній нагрів + Конвектор
Конвекція

Внутрішнє покриття

Оцинкована сталь

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Економія простору і грошей

З настільної електричної піччю Rotex ROT650-B ситуація, коли хочеться щось спекти, а духової шафи немає, перестане здаватися настільки жахливою. Все, що потрібно, купити недорогу духовку, яка не вимагає спеціальної ніші для вбудовування, займає мінімум місця і нічим не поступається повнорозмірним моделям.

Максимальний набір

Внутрішній об'єм настільного духової шафи Rotex ROT650-B 60 л дозволять пекти торти, і іншу випічку будь-якої складності. Також ці параметри достатні для запікання птиці цілком, навіть в рамках підготовки до великих сімейних свят. Різні режими роботи дають можливість вибирати між верхнім і нижнім нагрівом або використовувати їх комбінацію. Режим конвекції, який включається за бажанням, гарантує апетитну золотисту скориночку на будь-яких видах страв. Регулювання температури від мінімальних 70 і до максимальних 250 градусів дає можливість з однаковою легкістю швидко запікати м'ясо або сушити вимогливі пастилу і безе. Таймер дозволить задати необхідний час приготування і подасть сигнал, коли процес буде завершений.

Розширена комплектація

Купуючи духовку Rotex ROT650-B немає необхідності в додатковому інвентарі для приготування. Вхідні в комплект круглий і прямокутний лист дають можливість готувати все, від тортів до цілих великих шматків м'яса. Веретено для гриля забезпечить рівномірний запікання з кожного боку, в поєднанні з режимом конвекції можна розраховувати на блюдо, не гірше ресторанного. А якщо фантазія вичерпалася, книга з рецептами, яка також входить в комплект, дозволить урізноманітнити сімейне меню.
 

Please, enter a valid value

tehnopass