TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Бойлер Gorenje GBF50/UA

Код скопійований Код: 11332
0.0 з 5.0
Потужність, Вт

2000

Тип керування

Механічне

Форма бака

Циліндрична

Тип нагрівального елемента (ТЕНа)

Прихований ("сухий")

Час нагріву

1.50 год

Встановлення

Вертикальне

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Технологічний і надійний водонагрівач

Новий 50-літровий водонагрівач Gorenje GBF-50 / UA - це унікальне поєднання інноваційних рішень, безпрецедентною потужності і надійності. Тривалий термін служби бойлера забезпечують європейську якість всіх комплектуючих, подвійний захист від корозії і наявність зовнішнього нагрівального елементу. Оцініть максимально швидке нагрівання води і інтуїтивно зрозуміле механічне управління. З турботою про навколишнє середовище пристрій виготовлено з 100% переробляються. Gorenje GBF-50 відрізняється лаконічним дизайном, який доповнить інтер'єр будь-якого стилю.

Фото 1 Gorenje GBF50/UA

Максимальний захист

Надчистого емальоване покриття і великий магнієвий анод перешкоджають утворенню корозії у внутрішньому баку. Магнієвий анод «бере» на себе всі солі, сприяючи пом'якшенню води. Нова модель водонагрівача Gorenje - це довговічна конструкція і абсолютний захист.

Фото 2 Gorenje GBF50/UA

Система «сухих» ТЕНів

За швидкий і енергоефективний нагрів відповідають два Тена закритого типу. Розміщення зовні в емальованому фланці із сталі, вони не контактують з водою. Завдяки відсутності безпосереднього контакту нагрівальних елементів з водою Тени менше схильні до зносу, що забезпечує стабільну, ефективну і тривалу роботу водонагрівача.

Фото 3 Gorenje GBF50/UA

Зручна регуляція температури

Бойлер оснащений механічним терморегулятором, що дозволяє не тільки регулювати температуру води, але і встановлювати економічний режим і захист від замерзання. Вибирайте оптимальний режим залежно від ваших потреб (від 15 до 75 ° C). Точне налаштування температури забезпечує термометр біметалічного типу. Новинка Gorenje створить ідеальні умови для комфортного прийняття ванни.

Фото 4 Gorenje GBF50/UA

Абсолютний комфорт і безпеку

Розробники Gorenje продумали кожну деталь конструкції і оснастили пристрій всіма функціями, необхідними для комфортної експлуатації. Захист від замерзання дозволяє монтувати пристрій на дачі і в літніх будинках. Окремий клапан, який запускає аварійний злив при необхідності, захищає від перепадів тиску. Gorenje - досконалі рішення для домашнього комфорту.

Фото 5 Gorenje GBF50/UA

Please, enter a valid value

tehnopass