TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Блендер Zelmer ZHB4552I

Код скопійований Код: 38808
0.0 з 5.0
Тип

Заглибний

Потужність, Вт

800

Кількість швидкостей

2

Матеріал ніжки блендера

Метал

Насадки

Міні-подрібнювач
Вінчик для збивання

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Широкі можливості

Стаціонарний блендер Zelmer ZHB4552I допоможе здійснити будь-яку кулінарну фантазію. Це й не дивно, адже розробники обладнали його сучасним двигуном потужністю 800 Вт. Це дозволить апарату впоратися практично з будь-якими завданнями від приготування мусів і до подрібнення горіхів. При цьому блендер відрізняється досить економічним енергоспоживанням, що позитивно позначиться на ваших фінансах.

Фото 1 Zelmer_ZHB4552I

Комфортна конструкція

Зовнішній вигляд апарата представлений ергономічною формою, яка відмінно відчувається в руці. Корпус блендера на 100% складається із пластику, який не тільки зменшує вагу виробу, а й надійно захищає всі внутрішні деталі від пошкоджень. Неможливо обійти стороною і спеціальну конструкцію, яка запобігає розбризкуванню, навіть під час роботи на максимальних швидкостях. При цьому блендер зручно зберігати й транспортувати завдяки невеликим розмірам і вазі.

Фото 2 Zelmer_ZHB4552I

Режими роботи

Завдяки 2 швидкісним режимам користувач може самостійно регулювати інтенсивність роботи апарату. Це дасть можливість точно слідувати рецептами та швидко досягати потрібної консистенції. Якщо ж швидкості не вистачає можна в будь-який момент скористатися спеціальним турбо режимом, який збільшить інтенсивність обертання насадок до максимально можливого значення.

Фото 3 Zelmer_ZHB4552IФото 4 Zelmer_ZHB4552I

Корисна комплектація

Для досягнення потрібного результату Zelmer ZHB4552I має дві насадки: віночок і подрібнювач. Перша відмінно підійде для збивання вершків, приготування мусів і пюре, друга ж прекрасно впорається з подрібненням практично будь-яких продуктів. У комплекті також йде мірний стакан місткістю 800 мл і міні-подрібнювач на 450 мл. Вони зроблять експлуатацію блендера комфортніше, а готування - приємніше.

Фото 5 Zelmer_ZHB4552I

Please, enter a valid value

tehnopass