TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Блендер Tefal HB65LD38

Код скопійований Код: 37925
0.0 з 5.0
Тип

Заглибний

Потужність, Вт

1000

Кількість швидкостей

20

Матеріал ніжки блендера

Метал

Насадки

Міні-подрібнювач
Великий подрібнювач
Вінчик для збивання
Для пюре
Тертка для дерунів
Тертки
Шаткування

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Безліч можливостей і мінімум зусиль

Блендер Tefal HB65LD38 Quickchef QUARTZITE — це ручний подрібнювач з безліччю функцій, які дозволяють швидко та якісно готувати відмінні смачні страви. За рахунок унікальної технології, потужного двигуна результатом високоефективного подрібнення є однорідна структура продуктів. Блендер легко справляється як з м'якими, так і твердими овочами, фруктами, сирами, ягодами та ін. Повний контроль процесу подрібнення або змішування гарантується великим вибором швидкості роботи блендера.

Фото 2 TEFAL_HB65LD38

Технологія Powelix і 20 швидкостей

Інноваційна технологія 4-х лез блендера Tefal HB65LD38 спеціальної форми дозволяє подрібнити всі продукти, включаючи найтвердіші. При цьому результатом стане однорідна кремоподібна суміш. Не витрачайте час на процеси, приділивши всю увагу створенню кулінарного шедевра. Міняйте швидкість під час змішування на необхідну простим поворотом перемикача. Для ідеального результату доступні 20 швидкісних режимів роботи блендера, а також суперпотужний Турбо режим. Повний контроль процесу для оптимального результату.

Фото 3 TEFAL_HB65LD38

Оптимальна ефективна робота

Блендер Tefal HB65LD38 оснащений мотором на 1000 Вт. Завдяки високій потужності та технологічним характеристикам дану модель можна назвати універсальною. Блендер з легкістю замінить кухонний комбайн, відмінно справляючись з будь-якими завданнями. Використовуйте його для отримання однорідного пюре, як міксера для приготування крему або мусу або для нарізки інгредієнтів, що входять в рецепт многокомпонентної страви. При цьому, ваша робоча поверхня та кухня залишиться чистою, тому що блендер працює без бризок.

Фото 4 TEFAL_HB65LD38

Легке використання та догляд

Блендер Tefal HB65LD38 комплектується місткою чашею на 800 мл для додаткової зручності, яку легко мити. Всі насадки та елементи, які знімаються, очищаються під струменем проточної води або в посудомийній машині. Ергономічний дизайн із зручною м'якою ручкою для повного контролю за приготуванням. Утримувач не буде ковзати навіть в мокрих руках. Кнопки управління розташовані дуже зручно для натискання. Надійний і потужний помічник не займає багато місця.

Фото 5 TEFAL_HB65LD38

Додаткові насадки та аксесуари

Блендер Tefal HB65LD38 Quickchef універсальний для будь-яких завдань, пов'язаних з подрібненням і змішуванням продуктів. У комплектації до пристрою йде мірний стакан на 800 мл, подрібнювач на 500 мл, насадка-віничок, кухонний комбайн об'ємом 3 л (робочий об'єм — 2 л) зі змінними дисками для нарізки та шинкування. Змінні насадки-диски для кухонного комбайна дозволять нарізати та подрібнити будь-які продукти шматочками необхідної форми. Перемелюйте, збивайте, шинкуйте, подрібнюйте, змішуйте продукти за лічені хвилини.

Фото 6 TEFAL_HB65LD38

Please, enter a valid value

tehnopass