TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Блендер Scarlett SC-HB42F60

Код скопійований Код: 39554
0.0 з 5.0
Тип

Заглибний

Потужність, Вт

700

Кількість швидкостей

2

Матеріал ніжки блендера

Метал

Насадки

Міні-подрібнювач
Вінчик для збивання

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Класичний погружной блендер

Блендер Scarlett SC-HB42F60 відноситься до класу погружной техніки, яка дозволить вам в найкоротші терміни подрібнити їжу будь-якого ступеня твердості - завдяки потужному двигуну на 700 Вт це буде нескладно. При цьому зверніть увагу на зовнішню оболонку, яка компактна і зберігає свою ергономічну форму, що дозволяє працювати з пристроєм гранично зручно і довго.

Нержавіюча сталь Steel Pro

Забудьте про іржу і порушення цілісності металевих складових - вони зроблені з нержавіючої сталі марки Steel Pro, що свідчить про чудових призначених для користувача якостях деталей даного блендера. Блендер-ніжка такого зразка може застосовуватися навіть для роботи з гарячими рідинами, тому що не вступає в хімічну реакцію, яка впливає на якісний склад їжі.

Дві швидкості для м'якого і твердого

Пристрій має дві швидкості обертання насадки, за рахунок чого ви отримуєте оптимальний набір режимів - один добре підходить для подрібнення твердих продуктів, другий ж відмінно впорається з більш м'якими за структурою.

Турборежим для швидкої роботи

Додатковою опцією став режим Турбо. Він активується користувачем, коли необхідно задіяти повний потенціал техніки для досягнення бажаного результату. Так ви зможете ще швидше впоратися з будь-якою операцією, яка має бути блендеру.

подріблення ємність

В комплектацію входить міні-подрібнювач, обсяг якого дорівнює 0.5 л. Маючи таку ємність, ви зможете працювати блендером без необхідності пошуку додаткової тари - все вже готово для приготування.

Віночок для збивання складів

Ще одна складова набору - віночок. Він дозволить легко перетворити яєчні білки в піну, додати легкому тесту однорідну структуру, створити коктейлі.

Please, enter a valid value

tehnopass