TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Блендер Grunhelm EBS-850SPP

Код скопійований Код: 40869
0.0 з 5.0
Тип

Заглибний

Потужність, Вт

850

Матеріал ніжки блендера

Метал

Матеріал корпуса

Метал / Пластик

Насадки

Вінчик для збивання
Міні-подрібнювач
Спіралайзер

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Висока потужність мотора

Блендер Grunhelm EBS-850SPP - це погружна модель, яка адаптована для виконання різноманітних операцій за допомогою поставляємих в наборі аксесуарів (ємностей, дисків і насадок). У «серці» конструкції потужний мотор на 850 Вт, який здатний швидко і якісно переробити практично будь-які інгредієнти, довівши їх до однорідної консистенції. Повне подрібнення або просте змішування пройдуть ідеально і не зажадають багато ресурсів - як енергетичних, так і тимчасових.

Плавне регулювання швидкості

Швидкість роботи блендера регулюється за допомогою розташованого у верхній частині регулятора. До нього можна дотягнутися великим пальцем тієї руки, яка тримає рукоятку. Біля неї розташовується шкала, яка показує, в який бік обертати для посилення або зменшення інтенсивності кількості оборотів ножів. За рахунок плавного переходу мотор отримує акуратний вплив, а не піддається перепадам.

Імпульсний режим обробки

На корпусі є кнопка, яка веде в дію імпульсний режим. Він заснований на прямій взаємодії натиснутою кнопки і обертання ножів - як тільки ви знімаєте палець з кнопки, блендер перестає обертати ріжучі елементи. Це дуже зручний спосіб досить швидко отримати однорідну масу і проконтролювати ступінь її подрібнення в процесі прямої взаємодії, вчасно зупинивши процеси.

Наявність вінчика для змішування

Однією з найбільш затребуваних насадок став вінчик. Він має ергономічну форму, що дозволяє легко змішувати склади рідкої структури. Після роботи вінчиком вони набувають насиченості бульбашками і стають пінистими. Якщо це легке тісто, то воно буде однорідним і без грудочок.

Три типи дисків для нарізки

Використовуйте диски для терки і шинкування, щоб урізноманітнити варіанти подрібнення фруктів та овочів.

Please, enter a valid value

tehnopass