TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Блендер Grunhelm EBS-1000MC

Код скопійований Код: 41701
0.0 з 5.0
Тип

Заглибний

Потужність, Вт

1000

Матеріал ніжки блендера

Метал

Матеріал корпуса

Метал / Пластик

Насадки

Вінчик для збивання
Великий подрібнювач
Гак для замішування тіста
Нарізка кубиками
Тертка для дерунів
Тертки
Шаткування
Мультиподрібнювач

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Практичний і надійний помічник на кухні

Блендер Grunhelm EBS-1000МС є оптимальним варіантом пристрою, який виконає практично будь-яку кухонну завдання. Обсяг чаші 1,75 л дозволить задовольнити потреби великої родини, а мірний стакан на 0,6 л дасть можливість подрібнити потрібну кількість продуктів. І чаша, і стакан зроблені зі стійкого до ударів пластику, тому будуть служити тривалий час. Металева ніжка блендера, як і віночок виготовлені з якісного металу, стійкого до пошкоджень і корозії. Об’єм подрібнювача: 2 л. Пристрій простий в догляді, завдяки тому, що його конструкцію легко розібрати.

Функціонал пристрою

У комплект блендера входять три диска для шинкування і нарізки, які дозволяють отримати необхідний розмір подрібненого продукту. Для нарізки можна використовувати продукти різної консистенції, для чого є вибір потрібної швидкості руху насадок. Потужність мотора 1000 Вт створює умови для обробки навіть твердих продуктів. При необхідності імпульсний режим не дасть перетворити опрацьований продукт в однорідну суміш. Віночок служить для збивання негустих або рідких продуктів, а ніж для подрібнення дозволить порізати продукт в потрібній ємності в потрібній кількості. Блендер Grunhelm EBS-1000МС - мінікомбайн, функції якого максимально задовольнять потреби сім'ї, люблячої готувати різноманітні страви.

Особливості блендера Grunhelm EBS-1000МС

Перевагою блендера Grunhelm EBS-1000МС є його бюджетна ціна і компактний розмір. Наявність петлі дає можливість повісити блендер на гачок в будь-якому місці кухні, а пластикові стакан і чашу можна розмістити в шафі. Чорний колір приладу є гарантією акуратного зовнішнього вигляду навіть після тривалої експлуатації. Мірний стакан закривається кришкою, що дуже зручно для зберігання готового продукту. Блендер Grunhelm EBS-1000МС - вдалий вибір для сім'ї, що цінує зручність і комфорт.

Please, enter a valid value

tehnopass