TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Блендер Braun MQ 3135 BK

Код скопійований Код: 41327
0.0 з 5.0
Тип

Заглибний

Потужність, Вт

900

Кількість швидкостей

11

Матеріал ніжки блендера

Метал

Насадки

Вінчик для збивання
Міні-подрібнювач

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Braun 100 років

Лімітована серія Braun MQ 3135BK

Протягом 100 років Braun дотримується трьох важливих принципів, бездоганний дизайн повинен бути функціональним, лаконічним і довговічним.

Для компанії Braun дизайн - це не просто красиві речі.Ми створюємо зручні прилади, які дають користувачам можливість втілювати творчі задуми й отримувати ідеальні результати.

Система Easy Click

Дві кнопки одне натискання для швидкої та легкої заміни всіх аксесуарів EasyClick. Наша унікальна система Easy Click дозволяє вам зробити процес приготування ще більш простим і швидким. 

PowerBell Plus

Завдяки технології PowerBell Plus наш блендер MultiQuick 3 Vario оснащений додатковим ножем. Ця інноваційна додаткова зона різання забезпечує більш швидкі та ефективні результати змішування і дозволяє обробляти великі шматки продуктів з меншими зусиллями.

Технологія SplashControl

6 ніжок з арковими отворами й унікальною формою купола забезпечують оптимальний потік в зону леза і втягують їжу всередину для більш тонкого і плавного змішування. І унікальне положення лез всередині, спеціально нахилених в протилежних напрямках.

Регулювання швидкості

Саме так, як вам потрібно. Легко вибирайте одну з 11 швидкостей. Завдяки простій системі, регулювати швидкість можна однією рукою. Натисніть кнопку Turbo, щоб збільшити потужність і домогтися ще кращих результатів.

      

Please, enter a valid value

tehnopass