TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Духова шафа Samsung NV68R2340RS

Код скопійований Код: 38120
0.0 з 5.0
Тип

Електричний

Об'єм, л

68

Керування духовкою

Механічні ручки + сенсорні кнопки

Клас енергоспоживання

А

Внутрішнє покриття

Кераміка

Колір

Нержавіюча сталь

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Система Автоменю думає за Вас

Немає часу гортати книгу кулінарних рецептів? Чи не можете знайти потрібний рецепт? Поспішаєте і не встигаєте щось придумати? Тоді система Автоменю Samsung все зробить за Вас. Замість того, щоб гадати, яку встановити температуру і час приготування, просто виберіть потрібну опцію меню, натисніть кнопку, і Ваше блюдо почне готуватися. Якщо Ваші гості і близькі будуть в захваті від Ваших страв і розсипатися перед Вами в компліментах, приймайте це як належне! Автоменю не розкаже їм, що допомогло Вам приготувати такі смачні страви. Нехай це залишиться секретом.

Менше часу на приготування страв, менше витрат!

Духова шафа оснащена двома вентиляторами Dual Fan, які обертаються в протилежних напрямках, рівномірно поширюючи тепло по всій камері і допомагаючи досягти результату найвищої якості. Навіть велике блюдо буде повністю і рівномірно приготовлено. Ця духова шафа швидко нагрівається, завдяки чому страви готуються швидко і ретельно, забезпечуючи при цьому найкращі смакові якості. Завдяки рівномірній циркуляції повітря, можна готувати на декількох рівнях.

Очищення в процесі приготування страви

Духова шафа Samsung оснащена каталітичною системою очищення стінок робочої камери, що забезпечує виняткову чистоту поверхні камери. Каталітична панель, розташована на задній стінці камери, поглинає пари і краплі жиру, що виникають під час приготування страв. При підвищенні температури в камері до 220 ° C будь-які відкладення окислюються, завдяки чому Ви зможете легко і швидко очистити стінки робочої камери.

Неперевершена енергоефективність

Ця духова шафа формату «3-в-1» вирізняється неперевершеною енергоефективністю, яка підтверджена відповідним сертифікатом. Усі три частини духової шафи (спільний об’єм, верхній та нижній рівні) окремо сертифіковані на відповідність класу енергоефективності «А».

Цифровий світлодіодний дисплей

Цей чіткий цифровий дисплей не лише привабливо та стильно виглядає, але й зручний у використанні. Не марнуйте часу на використання застарілих механічних регуляторів. Скористайтеся нашим цифровим дисплеєм!

Технологія Multi Rack

За допомогою технології Multi Rack компанія Samsung розширює Ваші можливості для приготування їжі. Знімні висувні дека Multi Rack дають змогу використовувати різні способи приготування з урахуванням ваших потреб.

Система плавного закриття дверцят

Дверцята духовки розроблені з урахуванням забезпечення максимальної безпеки і надійності. Вона легко і м'яко відкривається / закривається, і Вам не потрібно боятися, що дверцята прищемлять Вам пальці.

Дитячий замок безпеки

Печі Samsung захищені дітьми за допомогою спеціальних запобіжників, щоб утримувати маленькі руки від небезпеки.

Телескопічні направляючі

Тепер можна не хвилюватися, що Ви перекинете Ваше блюдо, виймаючи його з духовки. Листи духовки розташовані на телескопічних направляючих, які плавно ковзають без будь-яких зусиль, навіть якщо Ви використовуєте великі каструлі або важкі страви.

Вентилятор охолодження

Вбудований вентилятор використовується для охолодження електронних компонентів панелі управління, що знаходяться на дверцятах.

Please, enter a valid value

tehnopass