063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 17:00

  • Вихідний - неділя


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Духова шафа Gorenje BO 737 E30WG

Код скопійований Код: 40060
0.0 з 5.0
Тип

Електричний

Об'єм, л

71

Керування духовкою

Механічні ручки

Клас енергоспоживання

А

Внутрішнє покриття

Піролітична емаль SilverMatte

Колір

Білий

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Духова шафа електрична GORENJE BO 737 E30WG

Склеписта форма HomeMade Plus

Ідеальна духовка для професійних результатів

Духовка стала ще просторіше, а стеля більш склепистою, повторюючи конструкцію традиційної дров'яної печі. Повітря вільно циркулює, обволікає продукт з усіх боків, роблячи його ніжним і соковитим всередині та неймовірно хрустким зовні. У камері об'ємом 71 літр із заглибленими бічними стінками повітря розподіляється ще краще, тому в усьому просторі духовки підтримується однакова температура, що забезпечує рівномірне пропікання. Примусова циркуляція повітря створює професійні умови для приготування як на одному, так і на декількох рівнях одночасно.

Багаторівневе приготування

Багато страв за один раз

Поєднання технології MultiFlow 360° і склепінчастої форми HomeMade допомогло виконати нам важке завдання — забезпечити одночасне приготування на п'яти рівнях. І ще гарна новина — смаки та запахи водночас не змішуються! Продумана система вентиляції гарячого повітря забезпечує рівномірне пропікання страв на кожному рівні. Збільшений об'єм духовки надає чудовий огляд усього, що відбувається всередині духовки. У моделях Superior листи встановлюються на п'яти рівнях.

Емаль SilverMatte

Суперстійке й супергладке покриття

Якість і тип емалі вкрай важливі для якості духовки та її роботи. SilverMatte — суперстійкий і високоміцний матеріал, що може витримувати дуже високу температуру та піролітичне очищення за температури 500 °C. Гладкою, непоруватою емаллю покрито внутрішні поверхні духовки й листи, що робить їх стійкими до високої температури, мікрохвиль і пари. Потрійне покриття внутрішніх поверхонь показує високу температуру й забезпечує додаткову ізоляцію. Активне покриття дає змогу спалювати забруднення в умовах високої температури, яка усуває також будь-які мікроорганізми, і підтримувати чистоту й безпечне середовище в духовці.

AquaClean: очищення парою

Просте повсякденне очищення

Завдяки використанню зовсім нової піролітичної емалі в усіх лініях нового покоління духовок Gorenje ефективність функції AquaClean набагато поліпшено. Функція AquaClean — це відчутна допомога в очищенні робочої камери. Усе, що потрібно, — це налити 0,5 літра води на лист й увімкнути функцію AquaClean. Через 30 хвилин результати видно на внутрішніх стінках духовки та листах. Забруднення й жир розм'якшені, і їх залишається просто протерти.

BigSpace: простора духовка

Більше простору для свободи кулінарної творчості

У новому поколінні духових шаф Gorenje склепінна стеля захована за передньою верхньою стінкою, що створює додатковий обсяг і дає змогу повітрю вільно циркулювати. Збільшений об'єм дає змогу використовувати великі листи й готувати велику кількість їжі, водночас зовнішні розміри духовок не змінилися. Тепер у духовках Superior можна одночасно готувати на п'яти рівнях, а не на трьох, як раніше. Об'єм стандартних духовок становить 75 літрів і компактних духовок з функцією НВЧ — 53 літри, що зараховує їх до одних з найбільших на ринку.

GentleClose: плавне зачиняння дверцят

Дуже легко і дуже тихо

З новою конструкцією шарніра досить легкого дотику, щоб дверцята духовки плавно та тихо закрилася.

Система охолодження DC+

Ефективне керування теплом

Система DC+ ефективно охолоджує корпус духовки та запобігає можливим неполадкам, викликаних високою температурою. Система DC працює, коли духовка ввімкнена, за системи DC+ вентилятор охолодження продовжує працювати й після завершення роботи духовки, поки температура бічних стінок не знизиться до 60 °C. Це особливо зручно в духовках із піролітичним очищенням, які працюють за дуже високих температур.

Please, enter a valid value