063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 17:00

  • Вихідний - неділя


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Духова шафа Gorenje BO 737 E24X

Код скопійований Код: 35625
0.0 з 5.0
Тип

Електричний

Об'єм, л

71

Керування духовкою

Механічні ручки + сенсорні кнопки

Клас енергоспоживання

А

Внутрішнє покриття

Потрійне покриття емаллю SilverMatte

Колір

Нержавіюча сталь

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Духова шафа електрична GORENJE BO 737 E24X

Форма духовки HomeMade Plus

Ідеальний духову шафу для професійних результатів

Духова шафа, яка тепер ще просторіше, має овальну форму, створює ефект традиційної дров'яної печі. Це забезпечує оптимальну циркуляцію повітря, повністю огортаючи страву, робить її ніжною й соковитою всередині та неймовірно хрусткою зовні. У камері об'ємом 71 л із поглибленими бічними стінками повітря розподіляється ще краще. Завдяки цьому в усій духовій шафі підтримується однакова температура, забезпечується рівномірне випікання страви. Спеціальний напрямок циркуляції повітря створює професійні умови приготування їжі на одному або одночасно на декількох рівнях духовки.

Покриття SilverMatte

Дуже стійке та гладке покриття

Якість та тип емалі надзвичайно важливі для духової шафи та його роботи. SilverMatte — це високостійкий і міцний матеріал, який може витримувати екстремальний жар і піролітичне очищення за температури до 500 °C. Позбавлений мікропор, він покриває поверхні духової шафи та листів, що робить їх стійкими проти високих температур, мікрохвиль і пари. Потрійне покриття всередині сприяє відбиттю високої температури та забезпечує додаткову ізоляцію духової шафи, тому її поверхня завжди залишається стерильною й безпечною.

AquaClean

Просте та зручне чищення

Завдяки використанню абсолютно нової емалі у всіх лініях нових духовок Gorenje функцію AquaClean було набагато поліпшено. Функція AquaClean — це чимала допомога в очищенні камери духової шафи. Усе, що потрібно робити — після кожного випікання налити на деко півлітра води та увімкнути AquaClean. Усього за 30 хвилин результат чищення можна буде спостерігати по всій поверхні й на деках для випікання. Плями та жир розм'якшуються, тому їх легко витерти, і духовка залишається вільною від плям.

BigSpace

Більше простору для більшої свободи кулінарних ідей

Нове покоління духовок Gorenje приховує простір у верхній частині. Тепер ще більшого обсягу оптимізований потік повітря циркулює всередині, обертаючись абсолютно вільно. Збільшена місткість уможливлює використання великих дек і приготування більшої кількості їжі, тоді як зовнішні розміри залишаються незмінними. тепер можна користуватися не трьома, як до цього, а п'ятьма рівнями духовки одночасно.

Система плавного зачиняння дверцят GentleClose

Надзвичайна простота й безшумність

Для плавного й абсолютно безшумного зачиняння дверцят духовки досить лише м'якого дотику.

Система DC+

Ефективна система регулювання тепла

Система DynamiCooling+ ефективно охолоджує зовнішні панелі духовки (або корпус) і запобігає пошкодження, спиненим високою температурою. У духовках із системою DynamiCooling+ теплові датчики регулюють охолодження зовнішніх стін духовки, поки вони не досягнуть 60 °C. Це особливо зручно для духовок із функцією піролітичного очищення, яка працює за екстремально високих температур.

Please, enter a valid value