TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Варильна поверхня Samsung NA64H3000AK

Код скопійований Код: 22116
0.0 з 5.0
Вид поверхні

Класична

Тип поверхні

Газова

Кількість конфорок

4

Матеріал поверхні

Загартоване скло

Оснащення

Газ-контроль
Електропідпалювання

Керування

Поворотні перемикачі

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Відмінне рішення для кухні

Сучасні технологічні розробки і багаторічний досвід виробництва злилися воєдино в газовій варильній поверхні Samsung NA64H3000AK. У ній все продумано до дрібниць, від розташування конфорок, до управління і безпечного переміщення посуду. Поверхня із загартованого скла не дряпається, легка в догляді і завжди залишається на вершині стилю.

Фото 1 Samsung NA64H3000AK

Покращені решітки

Чавунні решітки – показник надійності варильної поверхні. Метал не зношується від щоденного впливу високих температур, не схильний до деформації при використанні ємностей великого обсягу. Ділення на кожній решітці допоможуть відцентрувати посуд, встановлюючи його чітко по середині. Пересуньте сковороду з потужної конфорки на більш економічну просто переміщаючи її з технологією плавного ковзання.

Фото 2 Samsung NA64H3000AK

Вдале розміщення

Повновбудовувана варильна поверхня – ідеальне рішення для кухні. Монтаж безпосередньо в стільницю виключає утворення зазорів, які можуть нашкодити роботі і стати джерелом додаткового забруднення. Місце під поверхнею повністю вільне, встановіть там духовку або шафку для зберігання посуду. Ручки управління на фронтальній частині Samsung NA64H3000AK дозволяють легко відрегулювати силу полум'я.

Фото 3 Samsung NA64H3000AK

Ідеальна чистота

Підтримка чистоти робочого місця не складе труднощів. Чавунні решітки над кожною конфоркою Samsung NA64H3000AK повністю незалежні одна від одної. Підніміть одну для очищення, не припиняючи процес готування на інших. Решітки підходять для миття в посудомийній машині. Гладка скляна поверхня легко протирається вологою губкою з неабразивним миючим засобом.

Фото 4 Samsung NA64H3000AK

Чотири конфорки на вибір

Чотири конфорки різної потужності – основа для швидкого приготування і точного дотримання рецептур. Маленька економічна конфорка підійде для невеликих обсягів і розігріву. Середні конфорки ідеальні для повсякденних завдань. Якщо необхідно швидко закип'ятити воду, посмажити м'ясо або овочі на високій температурі зі збереженням соку всередині, віддайте перевагу максимально потужної великий конфорці.

Фото 5 Samsung NA64H3000AK

Комфортне управління

Включення і вибір температури приготування здійснюється за допомогою поворотних перемикачів. Шкала допоможе овибрати інтенсивність приготування, а позначення приналежності не дасть помилитися з конфоркою. Кожна ручка оснащена системою автоматичного підпалу, більше немає необхідності в додаткових сірниках і запальничках. Газ-контроль на конфорках вбереже від витоку при випадковому згасанні полум'я.

Фото 6 Samsung NA64H3000AK

Please, enter a valid value

tehnopass