TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Варильна поверхня Eleyus BERTA 60 IS CTF

Код скопійований Код: 41216
0.0 з 5.0
Вид поверхні

Класична

Тип поверхні

Газова

Кількість конфорок

4

Матеріал поверхні

Нержавіюча сталь

Оснащення

Газ-контроль
Зі шнуром живлення
З вилкою живлення

Керування

Поворотні перемикачі

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

ELEYUS BERTA 60 IS CTF – надпотужна газова варильна поверхня, з якою легко кидати виклик навіть ресторанним стравам.

Довговічні матеріали та ергономічна конструкція

Для варильної поверхні використали харчову нержавіючу сталь марки AISI 304, яка завдяки своєму складу і особливостям обробки забезпечує високу міцність, жаростійкість та екологічність. Надпотужна WOK-конфорка та швидка конфорка розміщені по діагоналі та віддалені від ручок управління, тож саме така конструкція забезпечує безпечне та комфортне користування варильною поверхнею.

Чавунні решітки з додатковими опорами для посуду

Міцні та довговічні чавунні решітки обладнані додатковими опорами для забезпечення максимальної стійкості посуду. Для якомога легшого очищення чавунні решітки можна мити у посудомийній машині.

Надзвичайно потужна варильна поверхня

Надзвичайно потужною газову поверхню робить влучна комбінація конфорок: надшвидка WOK (3,8 кВт), швидка та потужна (2,6 кВт), напівшвидка (1,75 кВт) та допоміжна (1 КВт). Потрійний ряд полум’я та висока потужність WOK-конфорки дозволяє значно швидше готувати улюблені страви в посуді великого діаметру, а завдяки можливості користуватись посудом з сферичним дном, справжніми фаворитами рідних та друзів стануть ваші шедеври азійської кухні, як у ресторанні.

Мінімальні зусилля, максимальна зручність

Зручні та прості у використанні перемикачі запалюють конфорку одним рухом. Автоматичне електрозапалювання позбавить вас зайвих турбот, тож поверніть ручку управління в потрібне положення та готуйте смаколики із задоволенням.

Газ-контроль на варті вашої безпеки

Функція газ-контролю автоматично вимикає подачу газу в разі випадкового згасання полум’я, що забезпечує безпеку вашого дому.

5 років гарантії

Незмінною залишається гарантія на продукцію TM ELEYUS протягом 5 років, завжди доступна консультація сервісного відділу виробника та якісна допомога сервісних центрів на всій території України.

Please, enter a valid value

tehnopass