TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Тример Braun MGK 5245 + бритва Gillette

Код скопійований Код: 40634
0.0 з 5.0
Призначення

Для бороди та вусів
Для голови

Тип встановлення довжини

Знімні насадки

Насадки

Насадка-гребінь для короткого волосся 3-11 мм
Насадка-гребінь для довгого волосся 13-21 мм
Насадка-гребінь 2 мм
Насадка-гребінь 1 мм
Насадка для точного стайлінгу

Живлення

Акумулятор

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Бездоганна точність

На відміну від звичайної бритви, купуючи тример Braun MGK 5245 ви намагаєтеся досягти не ідеальної гладкості, повністю видаливши щетину, а підкоригувати її довжину. І з цим завданням прилад справляється просто відмінно! Не менш ефективно він вирівнює лінію волосся на голові, скронях. Комплект з двох насадок і регульовані по довжині гребені дозволяє самостійно, без особливих зусиль сформувати персональний образ, що відповідає модним трендам. Ну а останній штрих завжди можна внести, скориставшись ручним для гоління верстатом Gilette. Також зверніть увагу, що ножі самого тримера самозаточуються і не вимагають заміни.

Бездоганна точність

Автоматичне налаштування потужності

Сертифікована фірмова технологія Auto Sense – це автоматична зміна потужності в залежності від ступеня густоти щетини. Чутливий сенсор миттєво визначає щільність і збільшує або знижує потужність мотора таким чином, щоб леза голили щетину рівномірно. Інформація про щільність щетини зчитується з приголомшливою швидкістю – 13 раз на секунду! А це означає, що для ідеального результату вистачить всього одного проходу.

Автоматичне налаштування потужності

Зарядна система та акумулятор

Тример Braun MGK 5245 здатний працювати від мережі будь-якого стандарту напруги (європейський чи американський), налаштовуючись автоматично в момент включення. Але навіть при відсутності поблизу розетки, це не завадить доглядати за волоссям, адже є ще акумулятор, розрахований на 100 хвилин безперервної роботи з повною перезарядженням за 60 хвилин. Залишок заряду відображається на світловому LED-індикаторі, розташованому прямо на рукоятці приладу. У ситуації, коли необхідна великий терміновість, а повне заряджання не завершена, можна скористатися прискореної (5хв.) на один короткий сеанс гоління.

Зарядна система та акумулятор

Please, enter a valid value

tehnopass