TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Телевізор Samsung QE50Q60AAUXUA

Код скопійований Код: 41335
0.0 з 5.0
Діагональ екрана

50"

Підтримка Smart TV

з Smart TV

Роздільна здатність

3840x2160

Особливі властивості

QLED-телевізор

Вихідна потужність звуку, Вт

20

Платформа

Tizen

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Технологія квантових точок для яскравості та довговічності кольору

Мільярди колірних відтінків за алгоритмами квантових точок

Система квантових точок для 100% колірного охоплення

Поринайте в сюжет на екрані телевізора, насолоджуючись ідеальною видимістю незалежно від рівня яскравості. Поглинаючи світло зі 100% колірного охоплення, квантові точки конвертують промені в бездоганні відтінки, наділяючи ними кожну ділянку на екрані.

Поліпшений колірний тон підсвічування для підвищення контрасту

Технологія подвійного підсвічування

Унікальна система Dual LED забезпечує поліпшену чіткість та контраст, отримані в результаті оптимізації відтінків підсвічування для кожного типу контенту.

Розширений діапазон контрастності для комфортного перегляду

Система Quantum HDR

Визначаючи всі деталі та забезпечуючи контраст, технологія Quantum HDR дозволить вам відчути силу кожного кадру. Для поліпшеної глибини чорного кольору, підвищеної яскравості та деталізації передбачена підтримка HDR10+, яка динамічно відтворює відтінки й випереджає провідні стандарти якості.

Швидкий та розумний процесор

Процесор Quantum Lite 4K

Забезпечуючи універсальну продуктивність, інтелектуальний процесор Quantum Lite 4K оптимізує якість зображення та звуку. Завдяки цьому, картинка на екрані виглядає по справжньому живою, а ви отримуєте абсолютно новий досвід перегляду.1

Віртуальне звучання кожної дії

Технологія об'ємного звуку Lite (OTS)

Поринайте в звучання кожної сцени, насолоджуючись об'ємним і віртуальним 3D-аудіо верхнього каналу.

Телевізор і саундбар: ідеальний комплект

Система Q-Symphony

Насолоджуйтесь гармонійним звучанням телевізора й саундбара, повністю занурюючись в сюжет. Забезпечуючи одночасну трансляцію звуку на саундбарі та телевізорі, технологія Q-Symphony надасть найкращу якість аудіо картини.2

Звук, налаштований для вашого контенту

Технологія адаптивного звуку

Володіючи звуковим сценічним інтелектом, система налаштування аудіо аналізує сцени й оптимізує звучання, адаптуючи звукові ефекти для кожного типу контенту.

Нові стандарти стилю та витонченості

Дизайн AirSlim вносить нові стандарти стилю в дану категорію екранів, дозволяючи поєднувати витончений та тонкий телевізор з будь-яким інтер'єром.

Стійка з регулюванням висоти

Функціональна підставка

Налаштуйте ширину й висоту підставки, щоб максимально гармонійно поєднати телевізор з інтер'єром.3

Плавність дій та чітке зображення

Технологія Motion Xcelerator

Аналізуючи контент і балансуючи зображення, система Motion Xcelerator автоматично налаштує плавність рухів для чіткої та стабільної гри.

Більше налаштувань для ваших правил гри

Широкоформатний екран і панель налаштувань для гри

Граючи на екрані зі співвідношенням сторін 32:9 або 21:9 ви отримуєте більше простору. Одночасно з максимізацією майданчика вам доступна маса налаштувань, з якими ви в режимі реального часу можете оптимізувати весь ігровий процес.4

Швидка реакція на ваші команди

Автоматичний режим низької затримки ALLM

Автоматичний режим мінімальної затримки ALLM налаштує параметри екрану, надаючи вам більше функцій управління та низьке відставання введення. Зосереджуйтеся на грі швидше, насолоджуючись плавністю рухів в найбільш ефективній та стабільній формі.5

Ефективне навчання та продуктивна робота, навіть вдома

Використовуйте телевізор як ПК

Отримуйте більше переваг для ефективного навчання та продуктивної роботи, маючи під рукою телевізор з великим екраном. Використовуйте телевізор для різних завдань, під'єднуючи до нього ПК, смартфон або ноутбук.6

Один екран для різних цілей

Розділення екрана Multi View

Дивіться відео з телевізора й телефону одночасно на одному екрані, використовуючи функцію Multi View. Розділіть дисплей для різних цілей, встигаючи робити більше завдань.

Торкніться, щоб створити зв'язок

Система підключення Tap View

Транслюйте музику чи фільми з вашого смартфона, використовуючи функцію Tap View. Доторкніться мобільним пристроєм панелі телевізора, щоб запустити автоматичне дублювання екрану. Перемикайтеся так, як вам зручно, продовжуючи перегляд улюбленого контенту.7

Система управління новими та старими пристроями

Функція SmartThings

Налаштуйте телевізор так, щоб він автоматично розпізнавав і підключався до ваших пристроїв. Система SmartThings сумісна не тільки з новими пристроями, але й підтримує прилади попередніх поколінь.8 Переглядайте на екрані стан необхідної вам техніки, маючи можливість керувати гаджетами через телевізор.

1Можливі відмінності в залежності від початкового формату контенту. При підключенні до ПК і при роботі в ігровому режимі масштабування може не використовуватися.

2Система Q-Symphony може працювати тільки при використанні сумісного саундбара. Підтримку системи Q-Symphony саундбаром уточнюйте в характеристиках обраної моделі.

3Доступність функціональної підставки може залежати від регіону продажу.

4Надширокоформатний режим гри доступний тільки для ігор ПК, в яких передбачена підтримка даного формату. Можуть знадобитися додаткові налаштування. Недоступно для Q60A 32".

5Результати отримано на підставі внутрішніх досліджень і можуть відрізнятися в залежності від параметрів гри чи певних умов.

6Потрібен доступ до Інтернет-мережі. Для використання телевізора в режимі Samsung Dex перевірте сумісність з мобільним пристроєм. Можливість дистанційного підключення доступна тільки для ОС Windows 10 Pro і Mac OS 10.5 або пізніших версій.

7Функція Tap View доступна тільки для пристроїв Samsung Galaxy з OS Android 8.1 і з пізнішими версіями.

8Перевіряйте сумісність ваших пристроїв з системою SmartThings. Потрібен обліковий запис Samsung і підключення до мережі Інтернет.

Please, enter a valid value

tehnopass