TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Робот-пилосос Samsung VR10M7030WG/EV

Код скопійований Код: 39675
0.0 з 5.0
Тип прибирання

Сухе

Покриття

Килим з низьким ворсом
Ковролін
Ламінат
Лінолеум
Паркет
Плитка
Килим з високим ворсом

Максимальний час роботи на одному заряді

60 хв

Рівень шуму

72 дБ

Об'єм бака для сміття

300 мл

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Робот-пилосос Samsung VR10M7030WG

Потужність всмоктування нового робота-пилососа VR7000 у 20 разів більша потужності всмоктування попередніх моделей - тепер він легко справляється із забрудненнями на будь-яких поверхнях. При цьому він став значно тонше.

Samsung VR10M7030WG/EV

Сканує простір і долає перешкоди

Оновлена ​​версія системи навігації FullView Sensor™ 2.0 дозволяє сканувати приміщення і розпізнавати будь-які, навіть дуже невеликі предмети обстановки на великій площі. Крім того, датчик перевіряє стан кутів і виробляє їх 3-кратну очистку від сміття, збільшуючи при цьому потужність всмоктування на 10%.

Samsung VR10M7030WG/EV

Ретельне прибирання в кутах і уздовж стін

Функція Edge Clean Master за допомогою щітки, розташованої на передній частині пилососа, дозволяє більш ефективно очищати від пилу і сміття кути і плінтуси. При зіткненні пилососа зі стіною спеціальна лопатка падає вниз, збираючи пил і сміття.

Samsung VR10M7030WG/EV

Оптимальна потужність для збирання пилу та сміття на різних поверхнях

Інтелектуальна система управління потужністю визначає тип поверхні і встановлює оптимальну потужність всмоктування. При переміщенні пилососа на килимове покриття або килимки потужність всмоктування автоматично збільшується, щоб більш ефективно видалити застряглий у ворсі пил.

Samsung VR10M7030WG/EV

Фільтр не засмічується

Технологія CycloneForce дозволяє підтримувати потужність всмоктування на екстремально високому рівні протягом тривалого часу. Ця технологія створює сильні відцентрові сили, що видаляють пил і забруднення з повітря, і направляє їх в контейнер. Завдяки цьому фільтр залишається чистим і не забивається сміттям.

Samsung VR10M7030WG/EV

Картографує приміщення і обирає найбільш оптимальний маршрут

Система Visionary Mapping™ Plus обирає найбільш оптимальний маршрут прибирання приміщення. Оптичні датчики і цифрова камера створюють карту вашого будинку і розраховують оптимальний шлях збирання.

Samsung_VR10M7030WG_EV

Великі колеса

Покращена конструкція коліс Easy Pass дозволяє пилососу легко долати більшість перешкод, зокрема, дверні прорізи. Завдяки цьому пилосос легко працює під час вашої відсутності. Його корпус піднятий на 15 мм від підлоги, що мінімалізує імовірність застрягання.

Samsung VR10M7030WG/EV

Завжди заряджений

Завдяки функції автоматичного заряджання робот-пилосос самостійно прямує до док-станції для підзарядки. Відразу після повної зарядки пилосос повертається до останнього місця збирання і продовжує роботу.

Samsung VR10M7030WG/EV

 

 

Please, enter a valid value

tehnopass