TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Робот-пилосос RoboRock S6 Vacuum Cleaner White

Код скопійований Код: 38503
0.0 з 5.0
Тип прибирання

Сухе + вологе одночасно

Покриття

Килим з низьким ворсом
Ковролін
Ламінат
Лінолеум
Паркет
Плитка

Максимальний час роботи на одному заряді

150 хв

Потужність всмоктування

2000 Pa

Рівень шуму

56 дБ

Об'єм бака для сміття

480 мл

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

RoboRock для ідеальної чистоти в будинку

Робот - пилосос RoboRock S6 Vacuum Cleaner створено для ефективного і якісного прибирання приміщення площею до 250 м.кв. Пилосос оснащений трьома передовими процесорами і 14 інноваційними датчиками, які успішно керують його роботою, допомагаючи здійснювати сухе і вологе прибирання і домагатися чудових результатів.

Фото 1 RoboRock S6 Vacuum Cleaner

Швидке і точне складання карт

Високоточний LDS - датчик у вежі пилососа швидко сканує приміщення, оригінальна технологія Map Management 3.0 створює віртуальну карту для складання максимально продуктивного режиму прибирання.

Фото 2 RoboRock S6 Vacuum Cleaner

Безшумна робота

У RoboRock S6 Vacuum Cleaner рівень шуму був знижений практично вдвічі (до 40 дБ) в порівнянні з моделями попереднього покоління. Цього вдалося досягти завдяки використанню двигуна менших розмірів, а також повітряних фільтрів з шумозаглушенням.

Фото 3 RoboRock S6 Vacuum Cleaner

Управління роботою

Якщо заряд батареї впаде нижче встановленого мінімуму, RoboRock S6 Vacuum Cleaner автоматично відправиться найкоротшим шляхом на док-станцію, запам'ятавши місце, де він перервався. Після поповнення заряду пилосос повернеться туди, щоб продовжити прибирання.

Фото 4 RoboRock S6 Vacuum Cleaner

Вологе прибирання

Для здійснення вологого прибирання в будинку потрібно встановити резервуар з водою і насадку з серветкою з мікрофібри. Точне регулювання подачі води забезпечує чудовий результат прибирання. При зупинці пилососа автоматично припиняється подача води на серветку.

Фото 5 RoboRock S6 Vacuum Cleaner

Потужне всмоктування. Покращена прохідність

Усмоктувальна потужність RoboRock S6 Vacuum Cleaner сягає 2000 Па, цього буде достатньо для видалення пилу, піску, а також більш крупного сміття (рис, крупа і ін.). Пилосос оснащений збільшеними коліщатками, які легко долають перешкоди до 2 см заввишки.

Фото 6 RoboRock S6 Vacuum Cleaner

Турбощітка

Пилосос RoboRock S6 Vacuum Cleaner укомплектований основною турбощіткою, яка якісно і швидко видаляє сміття з різних поверхонь завдяки гнучким і еластичним щетинкам з нейлону. Ви зможете знімати і розбирати щітку для очищення і видалення вовни тварин і волосся.

Фото 7 RoboRock S6 Vacuum Cleaner

Висока автономність

RoboRock S6 Vacuum Cleaner отримав літій - іонний акумулятор ємністю 5200 мАг, який дозволить роботу здійснювати прибирання протягом 2.5 годин. За цей час пилосос здатний прибрати площу до 250 м.кв. При зниженні рівня заряду, пилосос відправиться на док-станцію на підзарядку, яка займе 150 - 180 хвилин.

Фото 8 RoboRock S6 Vacuum Cleaner

 

Please, enter a valid value

tehnopass