TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Робот-пилосос RoboRock S5 Max black

Код скопійований Код: 39955
0.0 з 5.0
Тип прибирання

Сухе + вологе одночасно

Покриття

Килим з високим ворсом
Килим з низьким ворсом
Ковролін
Ламінат
Лінолеум
Паркет
Плитка

Максимальний час роботи на одному заряді

180 хв

Потужність всмоктування

2000 Pa

Рівень шуму

60 дБ

Об'єм бака для сміття

460 мл

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Неперевершена якість прибирання

Розумний робот — пилосос Roborock S5 Max оснащений набором сучасних датчиків та сенсорів, які роблять його роботу максимально якісною та ефективною. Пилосос виконує сухе і вологе прибирання в оселі. Завдяки ємному акумулятору він здатний пропрацювати без підзарядки близько двох годин і прибрати за цей час до 250 м.кв. площі.

Вологе прибирання

Щоб пилосос розпочав вологе прибирання, потрібно подбати про наявність води в контейнері, причому для його наповнення не потрібно перевертати пилосос, досить просто висунути саму ємність. Вода з контейнера надходить на насадку з мікрофібри і змочує її саме в такій кількості, щоб забезпечити якісне вологе прибирання. Після прибирання пилосос не залишає на підлозі мокрих плям або розводів.

Інтелектуальна побудова карти

Високоточний LDS датчик, розташований у вежі пилососа, здійснює кругові обертання і вимірює відстань до об'єктів в кімнаті, після чого вдосконалена SLAM система будує карту приміщення в реальному часі, щоб Roborock S5 Max міг розробити оптимальний маршрут для прибирання.

Управління через смартфон

Керуйте процесом прибирання дистанційно. Виберіть на карті пріоритетну для прибирання зону, і пилосос очистить задану вами область. Використовуючи додаток, давайте інструкції вашому роботу-помічникові, які він виконає неухильно. Встановлюйте на мапі будинку віртуальну стіну, за яку пилосос не проникне.

Покращена продуктивність і прохідність

Сучасний беpщітковий двигун створює потужну тягу, щоб Roborock S5 Max здійснив прибирання не тільки пилу і дрібного сміття. Пилосос ефективно всмоктує рис, крупу і навіть дрібні металеві кульки, залишаючи після себе чисте приміщення. Збільшені маневрені коліщатка легко долають будь-які перешкоди висотою до 2 см.

Ідеальна чистота в оселі

Завдяки основний і бічний щіткам Roborock S5 Max прибирає все сміття навіть з кутів і в таких проблемних місцях, як під меблями на ніжках або поряд з плінтусом. Бічна щітка завжди знаходиться з боку стіни і просуває все сміття до отвору для всмоктування. Основна щітка має спеціальну V-подібну конструкцію щетинок, яка розрахована на ефективне прибирання волосся і шерсті тварин з підлоги і виключає можливість їх потрапляння всередину пилососа.

Потужна батарея — висока автономність

Вбудований літій-іонний акумулятор ємністю 5200 мАг дозволяє пилососу працювати в стандартному режимі до двох годин без підзарядки, за цей час пилосос здатний прибрати приміщення площею до 250 м.кв. У разі зниження рівня заряду до критичного, Roborock S5 Max самостійно відправиться на док-станцію для підзарядки.

Режими роботи

Пилосос має чотири основних робочих режиму: тихий, збалансований, турбо і максимальний. Вибирайте найбільш підходящий режим в залежності від типу поверхні та ступеня її забруднення. За стандартом пилосос працює в збалансованому режимі.

Датчики для безпечної роботи

Система датчиків управляє рухами пилососа і не дозволяє йому стикатися з предметами в кімнаті або впасти зі сходів. Датчик зарядки стежить за рівнем заряду і вчасно відправляє пилосос на підзарядку.

Please, enter a valid value

tehnopass