TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Робот-пилосос MiJia Mi Robot Vacuum-Mop Essential MJSTG1

Код скопійований Код: 42543
0.0 з 5.0
Тип прибирання

Сухе + вологе

Покриття

Ковролін
Ламінат
Лінолеум
Паркет
Плитка
Килим з низьким ворсом

Максимальний час роботи на одному заряді

90 хв

Потужність всмоктування

2200 Па

Об'єм бака для сміття

600 мл

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Продовжуючи традиції

Нова модель робота-пилососа Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Essential є гідним представником сімейства якісної самостійної техніки за адекватною ціною. Відмінний варіант розумного пристрою за помірну плату з максимальним набором функцій, ультрасучасної навігацією і якісною збіркою.

Фото 3 Mi Robot Vacuum-Mop Essential

Широкі можливості

Сухе і вологе прибирання тепер не проблема, адже робот-пилосос Vacuum-Mop Essential виконує будь-яке завдання беззаперечно. Побудувавши повну карту житла, апарат буде планомірно прибирати у всіх кімнатах по черзі або працювати в певній зоні по потребі. При цьому прилад чітко обходить заборонені рівні і виконує прибирання по строго збудованим розкладом, працюючи практично безшумно і непомітно для оточуючих.

Фото 3 Mi Robot Vacuum-Mop Essential

Режим по ситуації

Модель запрограмована на роботу в чотирьох різних режимах, щоб можна було раціонально підібрати цикл в залежності від складності забруднення та ін. Якщо має бути прибирання складної ділянки, то передбачена програма «інтенсив» або «турбо», що дозволить активувати пристрій на максимальну потужність в 2500 Па .

Фото 4 Mi Robot Vacuum-Mop Essential

Першокласна навігація

Ультрасучасна система орієнтації в просторі дозволяє легко пересуватися по кімнатах. 15 оптичних датчиків стежать за рухом пилососа, попереджаючи падіння зі сходів, допомагаючи об'їжджати перешкоди або долати височини. Робот вибудовує карти приміщень, щоб оптимізувати роботу та раціонально витрачати запас батареї живлення.

Фото 5 Mi Robot Vacuum-Mop Essential

Просте управління

На корпусі пристрою є невелика кнопкова панель для активації і вибору потрібного режиму роботи, але на практиці більш зручним є управління зі смартфона через спеціальний додаток. Тут зберігаються основні робочі дані, також можна спостерігати пересування апарату в реальному часі і при необхідності перенаправити пилосос в інше місце.

Фото 6 Mi Robot Vacuum-Mop Essential

Практичний підхід

Компактні габарити пристрою дозволяють роботові легко проникати під меблями або близько під'їжджати до стіни, щоб зібрати сміття в кутах і уздовж карнизів. У комплекті поставки передбачені необхідні аксесуари: мікрофібра для вологого миття підлог, потужна центральна щітка і бічні насадки з довгими щетинками.Фото 7 Mi Robot Vacuum-Mop Essential

 

Please, enter a valid value

tehnopass