TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Стайлер Vitek VT-2307 CL

Код скопійований Код: 9833
0.0 з 5.0
Тип

Випрямлячі волосся

Для створення

Гладкої зачіски

Матеріал покриття

Кераміка

Тип керування

Механічне

Кількість температурних режимів

9

Режими та функції

Захист від перегріву

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Стайлер Vitek VT-2307 CL

Мінімум клопоту, максимум комфорту! З цим приладом на укладання волосся ви витратите зовсім небагато часу. 9 режимів роботи допоможуть легко створити різні види зачісок.

Технологія PTC Heating

РТС – (Positive Temperature Coefficient). Нагрівальні елементи РТС Heating Technology створені на основі напівпровідникових компонентів. Їхній опір миттєво зростає, коли температура перевищує допустиму межу. Особливі характеристики цих напівпровідникових компонентів - залежність температури від опору, що дозволяє приладам для укладання волосся VITEK на базі PTC Heating Technology швидко стабілізувати температуру, не перегріватися і не пересушувати волосся, зберігаючи його здоров'я та красу.

Технологія Floating Plates

Пластини випрямлячів закріплені на пружинах, що робить їх плавно-рухливими та більш збалансованими. Плаваючі пластини дозволять волоссю рівномірно розподілятися по поверхні пластин і дбайливо утримувати пасма без защемлення. Технологія забезпечує легке ковзання, рівномірний тиск на волосся і запобігає заламуванню волосся при випрямленні.

Технологія Aqua Ceramic

Унікальна формула Aqua Ceramic рівномірно розподіляє тепло по поверхні, що нагрівається, запобігаючи пересушуванню волосся і зберігаючи його природну вологу. Покриття Aqua Ceramic дозволяє теплу рівномірно розподілятися по поверхні нагрівальних пластин, забезпечуючи щадний вплив на волосся. Одночасно з цим унікальна формула Aqua Ceramic у поєднанні з оптимальною температурою «запечатує» лусочки волосся, зберігаючи таким чином їхню природну вологу. В результаті волосся не пересушується, зберігаючи свою красу і здоровий блиск.

Технологія Straight&Curl

Легко міняти укладання - випрямляти волосся або створювати локони. Тепер це не складе труднощів! Використовуючи один прилад - випрямляч для волосся VITEK Straight&Curl, Ви будете тішити себе та оточуючих різноманітними та оригінальними укладаннями.

Please, enter a valid value

tehnopass