TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Стайлер Philips StraightCare BHS674/00

Код скопійований Код: 29919
0.0 з 5.0
Тип

Випрямлячі волосся

Для створення

Гладкої зачіски
Природної хвилі
Спіральних (вертикальних) локонів

Матеріал покриття

Кераміка

Тип керування

Електронне

Кількість температурних режимів

10

Режими та функції

Іонізація
Автовимикання
Захист від перегріву

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Ваш новий образ зі стайлером Philips

Швидко і легко випрямляйте волосся, створюйте стильні ідеально прямі укладки зі стайлером Philips StraightCare BHS674 / 00. Абсолютно гладкі довгі пластини, можливість регулювання температури, функція іонізації дозволяють зробити ту укладку, про яку мріяли, при цьому звести до мінімуму негативний вплив високих температур на волосся. Стайлер володіє універсальною напругою, тому ним можна користуватися в будь-якій країні світу.

Фото 1 Philips BHS674

Пластини стайлера

Стайлер Philips StraightCare BHS674 / 00 має подовжені розпрямляючі пластини (105 мм) для швидкого і легкого випрямлення волосся. Керамічне покриття робить поверхню пластин абсолютно гладкою. Це забезпечує ультралегкі ковзання без пошкодження волосся в процесі випрямлення. Ваше волосся ідеально рівне і здорове навіть при частому викоричстанні приладу.

Фото 2 Philips BHS674

Особливості роботи

Стайлер готовий до роботи вже через 30 секунд після включення. Для створення ідеальної зачіски використовуйте одну з десяти цифрових налаштувань температури. Максимальна температура пластин рівна 220 градусам, це дозволить дуже швидко випрямити навіть неслухняні завитки і кудрі. Носик приладу виготовлений зі спеціального теплоізоляційного матеріалу і завжди залишається холодним для безпечного укладання. Ніяких опіків в процесі використання!

Фото 3 Philips BHS674

Функція іонізації

В процесі роботи стайлер Philips StraightCare BHS674 / 00 виробляє негативно заряджені іони. Вони рівномірно розподіляються по волоссю, кондіціонують їх і підтримують природний водний баланс. В результаті ваше волосся не січеться, виглядяє сильним і, пружним, блискучим.

Фото 4 Philips BHS674

Безпечне і комфортне використання

Стайлер оснащений довгим гнучким шнуром (1,8 м), який не сковує рухів і не заплутується під час укладання. Функція автоматичного відключення дозволить вам не перейматися про те, чи не забули ви вимкнути прилад. Якщо стайлером не користуватися протягом 60 хвилин, він автоматично відключиться.

Фото 5 Philips BHS674

 

Please, enter a valid value

tehnopass