TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Праска Vitek VT-1262 PK

Код скопійований Код: 26927
0.0 з 5.0
Тип

Праска з парою

Потужність, Вт

2400

Потужність парового удару, г/хв

130

Оснащення

Система "Крапля-Стоп"
Самоочищення від накипу

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Праска Vitek VT-1262

Ідеально відгладити святкове плаття, тонку блузку або дорогу сорочку допоможе праска VITEK VT-1262 з максимальною потужністю 2400 Вт. Підошва приладу має унікальне антипригарне покриття UltraCare, завдяки якому він легко ковзає по тканині і дуже дбайливо впливає навіть на найделікатніші з них. Ви можете вибрати традиційне сухе прасування, скористатися функцією розбризкування або перевірити у справі вертикальне відпарювання (максимальний паровий удар – 130 г/хв). Об'єм резервуару для води - 300 мл. У приладі передбачено плавне регулювання температурних режимів. Крім того, він оснащений системами самоочищення та вбудованого захисту від накипу, а також функцією «антикапля», які роблять експлуатацію пристрою надзвичайно комфортною. Купити праску VITEK VT-1262 – значить, придбати дійсно надійний та довговічний прилад – високоякісний та доступний за ціною.

UltraCare

Інноваційне антипригране покриття UltraCare наноситься унікальним способом – розпиленням під тиском у два шари. Завдяки своїй високій міцності воно дозволяє прасувати одяг із металевими аксесуарами. Покриття UltraCare робить поверхню підошви бездоганно гладкою – вона не прилипає до тканини та не залишає на ній блиску.

Потужний паровий удар

Одночасна посилена подача пари – зручна функція, яка дозволить без зусиль прасувати пересушені речі або речі із щільних матеріалів.

Функція «Антикапля»

Ця функція запобігає витіканню води з підошви праски за низьких температур нагріву

Please, enter a valid value

tehnopass