TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Праска Tefal Ultragliss Plus FV6820

Код скопійований Код: 41376
0.0 з 5.0
Тип

Праска з парою

Потужність, Вт

2800

Потужність парового удару, г/хв

260

Постійне подавання пари, г/хв

50

Оснащення

Система "Крапля-Стоп"
Автовимкнення
Самоочищення від накипу

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Розгладжує будь-які складки

Праска Tefal FV6820E0 — це сучасна модель лінійки Ultragliss Plus з потужністю пара, що на 25% перевищує інші моделі серії. Простота і ефективність рішення забезпечить якісний і швидкий догляд за вашим одягом кожен день. Швидкий нагрів і продуктивність пара 50 г/хв. праски потужністю 2800 Вт гарантує розгладження найстійкіших складок. Широка функціональність та ідеально ковзаюча підошва полегшують використання сучасної моделі. Ергономічний дизайн і безпека доповнюють плюси парової праски.

Фото 1 Tefal FV6820E0

Висока потужність парового удару

Висока якість прасування парової праски Tefal FV6820E0 дає ідеальні результати в розгладженні, враховуючи ефективну постійну подачу пари. Значення 50 г/хв. є оптимальним обсягом необхідної рідини для переважної більшості тканин. Якщо необхідно швидко освіжити одяг вертикальним відпарюванням або прибрати застарілі стійкі складки скористайтеся функцією паровий удар. Викид пари до 260 г в хвилину миттєво впорається навіть з найскладнішим і терміновим завданням.

Фото 2 Tefal FV6820E0

Безпека і комфорт використання

Виробник подбав про максимальну зручність. Більше не потрібно хвилюватися, якщо ви забули вимкнути праску. Функція автовідключення активується через 30 секунд простою праски в горизонтальному положенні та 8 хвилин бездіяльності в вертикальному положенні. Причому дана опція працює, якщо праска залишиться без нагляду, перебуваючи на підошві або на боці. Противапняний стрижень, колектор для збору накипу забезпечують чистоту прасування. Місткий резервуар для води має об'єм 270 мл.

Фото 3 Tefal FV6820E0

Унікальна гладка підошва

Перевагою моделі Ultragliss Plus є підошва Durilium Airglide, яка визнана найкращою від даного виробника. Легке та швидке ковзання поєднується з рівномірним розподілом пари по поверхні тканини. Її довговічність і зносостійкість збільшують термін служби праски. На всій поверхні підошви розташовуються активні отвори для виходу пари, причому їх кількість у порівнянні з попередньою моделлю збільшилася на 30%. Ніякого дискомфорту та втоми — тільки легке ковзання та ефективність.

Фото 4 Tefal FV6820E0

Точне вертикальне віпарювання

Ви легко можете освіжити й розгладити делікатну білизну, одяг або великі тканини, використовуючи зручне вертикальне відпарювання. Істотна економія часу та простору в поєднанні з високою ефективністю допомагає моментально впоратися з терміновим прасуванням костюма, блузки та ін., коли ви поспішаєте на роботу. Ідеально випрасувана сорочка — результат дії потужної парової праски та зручного носика підошви спеціальної форми, який прибере будь-які складки між гудзиками чи під комірцем.

Фото 5 Tefal FV6820E0

Екорежим

Ефективна надійна парова праска Tefal FV6820E0 володіє ще однією істотною перевагою. Крім ідеального ковзання та високої потужності в даній моделі є функція Екорежим. Застосування спеціальних технологій дозволило істотно знизити споживання електричної енергії під час роботи приладу. Сучасна ергономічна праска економить до 20% електроенергії в порівнянні з моделями попередньої серії та піклується про навколишнє середовище.

Фото 6 Tefal FV6820E0

 

Please, enter a valid value

tehnopass