TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Праска Grunhelm EI9518C

Код скопійований Код: 41706
0.0 з 5.0
Тип

Праска з парою

Матеріал підошви

Кераміка

Потужність, Вт

2600

Потужність парового удару, г/хв

140

Оснащення

Самоочищення від накипу
Система "Крапля-Стоп"

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Сучасний прилад

Grunhelm EI9518С - нова модель праски з ефективними функціями від компанії Grunhelm. Праска оснащений стандартною конструкцією, кнопки управління і крутиться диск для виставлення температури зроблені з soft touch матеріалу приємного на дотик, ручка має противоскользящий візерунок і за рахунок неоконченности, хороший захоплення.

Базові параметри

Grunhelm EI9518С має споживану потужність 2600 Вт. Такий показник може підтвердити швидке нагрівання праски, після включення він буде готовий до роботи менше ніж за 30 секунд. Праска здатний подавати пар на постійній основі з показником 40 г / хв. З функцією парового удару цей показник зростає до 120 г / хв. Функція парового удару дуже корисна для розгладження складних складок і типів тканин.

Система ковзання

Grunhelm EI9518С оснащений системою особливого покриття його підошви керамічним покриттям, воно необхідне для відмінного ковзання пристрою по будь-якій тканині. Функція максимального відпарювання дозволить вам впоратися зі складками різної складності на будь-яких видах тканини. Шнур живлення добре прикріплений до основи, він не буде плутатися і заважати процесу прасування, має довжину 1,8 м.

Інші деталі

Grunhelm EI9518С можна купити за доступною ціною для кожного користувача, товар знаходиться в середній ціновій категорії. Функція автовідключення дозволить праски автоматично вимкнутися в разі, якщо ним не користуються певний час в горизонтальному або вертикальному положенні. Функція «антікапля» зупиняє випадкові краплі, які можуть потрапити на білизну в процесі прасування і зробити пляма.

Please, enter a valid value

tehnopass