TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Праска Gorenje SIH2200BLC

Код скопійований Код: 40612
0.0 з 5.0
Тип

Праска з парою

Матеріал підошви

Кераміка

Потужність, Вт

2200

Потужність парового удару, г/хв

90

Постійне подавання пари, г/хв

30

Оснащення

Самоочищення від накипу
Система "Крапля-Стоп"

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Праска Gorenje SIH2200BLC

Прасуйте речі швидко та якісно з Gorenje SIH2200BLC. Це практична праска з функцією відпарювання, створена для усунення найнепіддатливіших складок на вашому одязі. Її підошва з керамічним покриттям забезпечує гладке ковзання по тканині, аналоговий регулятор температури порадує простотою використання, а функція самоочищення гарантує тривалу експлуатацію парогенератора.

Особливості:

  • Підошва з довговічним керамічним покриттям;
  • Режим постійного подавання пари – 30 г/хв;
  • Паровий удар – 90 г/хв;
  • Функція розбризкування;
  • Об'єм резервуара для води – 0,28 л;
  • Система проти накипу та функція самоочищення;
  • Автоматичне вимкнення

Бездоганне прасування

Вбрання зі щільних тканин та непіддатливі складки не стануть проблемою для цієї праски. Нагрівач потужністю у 2200 Вт є запорукою швидкої готовності до роботи, постійне подавання пари 30 г/хв робить процес більш гігієнічним та ефективним, а для найскладніших ділянок знадобиться паровий удар з продуктивністю 90 г/хв. При цьому є і вертикальне відпарювання.

Керамічне покриття

Дана праска може похизуватися підошвою з керамічним покриттям, яка відрізняється легким та дбайливим ковзанням по будь-якій тканині. Завдяки цьому прасування вимагає менше зусиль, а сам одяг захищений від випадкових ушкоджень. Крім того, робоча поверхня завжди залишається чистою і не потребує додаткового обслуговування.

Захист від непередбаченого

Питанню безпеки творці Gorenje SIH2200BLC приділили чимало уваги. Так, функція автоматичного вимкнення спрацьовує у ситуаціях, коли праска протягом 30 секунд нерухомо перебуває у горизонтальному положенні, завалена на бік або понад 8 хвилин знаходиться нерухомо у вертикальному положенні. А коли ви зрушите пристрій з місця, нагрівач знову активується.

Функція самоочищення

Щоб продовжити термін служби вбудованого парогенератора, у ньому передбачена система самоочищення. Достатньо лише прогріти праску до максимальної температури і активувати цю функцію – велика кількість води буде випущена через отвори у прасувальній підошві, промивши внутрішні компоненти Gorenje SIH2200BLC від механічних частинок.

Please, enter a valid value

tehnopass