063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 17:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Прально-сушильна Samsung WD80K52E0AW

Код скопійований Код: 40337
0.0 з 5.0
Тип пральної машини

Прально-сушильні

Максимальне завантаження білизни

8 кг

Максимальна швидкість віджимання

1200 об/хв

Тип двигуна

Інверторний

Клас енергоспоживання

B

Діапазон глибин, см

45.6

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Менше зовні, більше всередині

Вузька, але містка

Не виділятиметься у приміщенні своїми габаритами, але дозволить випрати більше речей. Незважаючи на витончений зовнішній дизайн корпусу, великий об'єм барабана дозволяє випрати велику кількість білизни за одне завантаження – до 16 рушників*. В результаті ви рідше стираєте білизну, економите, тим самим, час, електроенергію та воду.

Slimmer outside, bigger capacity inside

* Розрахунок на основі рушників розміру 24х47 дюйма

Високоефективна активна піна, неперевершена якість прання

Технологія Eco Bubble™

Заощаджуйте гроші та захистіть колір та текстуру тканини одягу від вицвітання та пошкодження. Технологія Eco Bubble™ забезпечить ефективне, але дбайливе прання. Миючий засіб за допомогою спеціального генератора перетворюється на бульбашки піни, завдяки чому він швидше проникає у волокна тканини та легко видаляє забруднення. Ця технологія підвищує ефективність прання навіть у холодній воді (15°C)* та зменшує енергоспоживання**.

Powerful bubbles, outstanding cleaning

* Випробування проводилися за стандартом IEC 60456-2010 для завантаження 4 кг. в режимі прання / режим прання Super Eco в холодній воді (в машині WF80F5E5U4W) і порівнювалися з результатами прання в режимі "Бавовна" при 40 ° С без технології Eco Bubble (в машині WF0702WKU). В окремих випадках результати можуть бути іншими.
** Дані засновані на основі результатів лабораторних випробувань прання EMPA-контрольних смужок бавовни з ефектом зеленої нитки ISO 2267, що проводяться компанією Springboard Engineering при порівнянні ефективності прання з використанням звичайного миючого розчину та "бульбашкової" технології без механічного впливу.

Освіження та дезінфекція повітрям

Гаряче повітря (Air Wash)

Підтримуйте гігієнічну чистоту вашого одягу без води та миючих засобів. Технологія Air Wash дозволяє дезінфекувати та дезородорувати одяг та постільну білизну, завдяки чому вони завжди будуть пахнути свіжістю. За допомогою гарячого повітря з одягу видаляються неприємні запахи та деактивуються бактерії. У цьому режимі відпадає необхідність кип'ятіння та застосування потенційно небезпечних хімічних засобів для чищення.

Refresh & sanitize ваші clothes with air

Гігієнічна обробка тканин

Гігієнічна обробка парою (Hygiene Steam)

Використовуйте пару для глибокого гігієнічного чищення одягу. Режим парового очищення Hygiene Steam cycle підвищує ефективність чищення одягу без попередньої обробки. Струмені пари надходять з дна барабана, завдяки чому він глибоко проникає в кожен предмет одягу. Пара видаляє частинки забруднень та 99.9% бактерій та деактивує алергени**.

Hygienic cleaning

*Дані засновані на звіті про результати випробувань парового очищення, проведених компанією Intertek.
**Ці базуються на звіті про результати випробувань парового очищення, проведених Асоціацією BAF.

Інтенсивне чищення

Інтенсивне замочування

Навіть найзабрудненіший одяг ефективно очищається від плям. Крім того, технологія Bubble Soak (Просочування одягу бульбашками) сприяє видаленню різних застарілих плям, включаючи плями крові, вина, косметики і трави. Предмети одягу ретельно змочуються активними пухирцями піни, завдяки чому всі забруднення та плями розчиняються і ефективніше видаляються*.

Intensive cleaning

* Випробування проводилися відповідно до вимог стандарту IEC 60456 5th edition / Cotton Cold/40/60°C (завантаження 9 кг.), Синтетика 40°C (завантаження 4 кг.) в режимі Bubble Soak Wash (WW90J6410CW) та порівнювалися зі стир у режимі без технології Bubble Soak Wash (WW90J6410CW).

Тихий, потужний та довговічний мотор

Інверторний двигун

Ви оціните знижене енергоспоживання, менший рівень робочого шуму та більший робочий ресурс. В інверторному моторі використовуються потужні магніти, відсутні традиційні щітки, завдяки чому забезпечується безшумність роботи, підвищується ефективність прання та знижується енергоспоживання, порівняно з універсальним мотором. Цей електромотор відрізняється виключно високою довговічністю, тому гарантійний термін його становить 10 років.

Quiet, powerful & durable performance

* Німецька асоціація Verband Deutscher Elektrotechniker (VDE) сертифікувала цей електромотор на 23-річний термін служби.

Ви не почуєте, як вона працює

Технологія VRT plus™

Тепер ви можете прати в будь-який час і в будь-якому приміщенні, не турбуючи машини, що оточують шумом. Технологія VRT Plus™ знижує рівень робочого шуму та вібрацій під час прання* навіть на високих швидкостях обертання барабана. Система з 3-мірним датчиком вібрацій балансує барабан за допомогою кульок з нержавіючої сталі, що обертаються в напрямку протилежному обертанню барабана із завантаженням.

Peaceful washing

* У порівнянні зі звичайними пральними машинами Samsung без функції VRT Plus.

Прання та сушіння за 59 хвилин

Прискорене прання + Сушіння за 59 хвилин

Ваш одяг буде готовий менш ніж за годину. Цикл Прання + сушіння за 59 хвилин * відпрає, відіжме і висушить ваш одяг. Ви зможете одразу скористатися чистим одягом.

59 хвилин wash & dry

* Невеликі завантаження до 1 кг. (рекомендується завантажити 3-4 сорочки з бавовни/поліестеру)
** Час прання 17 хвилин плюс час сушіння - 42 хвилини.

Please, enter a valid value