TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Пральна машина LG F4V5VS9B

Код скопійований Код: 42640
0.0 з 5.0
Тип завантаження

З фронтальним завантаженням

Максимальне завантаження білизни

9 кг

Максимальна швидкість віджимання

1400 об/хв

Тип двигуна

Інверторний

Клас енергоспоживання

А+++

Діапазон глибин, см

56.5

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Пральна машина LG

Пральна машина LG F4V5VS9B гарантує індивідуальний підхід до кожної речі і неперевершену якість прання. Інверторний двигун забезпечує тиху роботу техніки і оптимальне споживання електроенергії. Технологія 6 MOTION дозволяє легко адаптувати цикл прання до типу тканини. Технологія LG ThinQ і функція мобільної діагностики SmartDiagnosis роблять експлуатацію машини максимально комфортною.

Фото 1 LG F2V5HS9B

Інтелектуальна технологія AI DD

Унікальна технологія AI DD автоматично визначає характеристики тканини, порівнює отримані дані зі збереженою в пам'яті базою, що складається з 20 000 зразків, і вибирає оптимальний алгоритм прання в залежності від завантаженої білизни. Це не тільки підвищує якість прання, але і мінімізує ризик пошкодження тканини.

Фото 2 LG F2V5HS9B

Універсальна пара LG Steam+

Пральна машина LG F4V5VS9B з технологією LG Steam+ піклується не тільки про якість прання, але і про ваше здоров'я. Під час прання в барабан надходить пара, яка м'яко впливає на тканину, сприяє повному розчиненню засобів для прання, пом'якшує і вирівнює волокна тканини. Пара видаляє віруси, бактерії і до 99.9 % побутових алергенів, роблячи речі ідеально чистими і безпечними для здоров'я.

Фото 3 LG F2V5HS9B

Дбайливе ставлення до речей

Дверцята LG F4V5VS9B з загартованого скла стійкі до високих температур, подряпин і сколів. Ребра барабана з нержавіючої сталі забезпечують ретельне і дбайливе переміщення речей без деформації і сплутування, дрібні отвори з ідеально рівними краями не ушкоджують навіть делікатні тканини. Пральна машина LG F4V5VS9B гарантує чудовий результат прання.

Фото 4 LG F2V5HS9B

Безконтактне управління

Фірмова технологія LG ThinQ дозволить стежити за роботою LG F2H9HS2W навіть на відстані. Використовуйте свій смартфон, щоб завантажувати додаткові цикли прання, користуватися розширеним функціоналом, контролювати витрати води і електроенергії.

Фото 5 LG F2V5HS9B

Please, enter a valid value

tehnopass