TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Пральна машина Hotpoint-Ariston RSPG 603 DK UA

Код скопійований Код: 36662
0.0 з 5.0
Тип завантаження

З фронтальним завантаженням

Максимальне завантаження білизни

6 кг

Максимальна швидкість віджимання

1000 об/хв

Тип двигуна

Інверторний

Клас енергоспоживання

А+++

Діапазон глибин, см

42.5

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Бездоганна зовні

Пральна машина Hotpoint-Ariston RSPG 603 DK UA привертає увагу вже з першого погляду: вона має класичний фронтальний форм-фактор, фактурне поєднання чорної та білої поверхонь, лаконічно оформлену панель управління. Завдяки такому дизайну техніка відмінно поєднується з багатьма варіантами інтер'єру, де вона може стати як центральним акцентом, так і грамотним доповненням.

Економна у витраті

Виробник створив цей пристрій не тільки для того, щоб ви могли якісно відіпрати свої речі - дана машина допоможе вам заощадити. Вона не вимагає багато ресурсів для свого функціонування, тому що визнана належить до класу енергоефективності А +++ - найбільш продуктивному типу сучасної техніки, яка споживає мінімум енергії. Збережіть не тільки вміст вашого гаманця, але і природні ресурси, що йдуть на вироблення електрики.

Захищена від дітей

Панель управління використовує регулятори і дисплей, які допоможуть задати необхідні параметри роботи. При цьому, варто пам'ятати, що ви завжди можете обмежити доступ до неї, використавши блокування, яка робить блок нечутливим до дотиків. Поки ви не вирішите зняти обмеження з управління, ніхто не зможе поміняти задані вами параметри.

Практично безшумна

Двигун пральної машини інверторний. Такий тип мотора прийшов на зміну щітковим варіантів, які були вельми гучні в роботі, а також завжди піддавали машину ризику виникнення іскри за рахунок рухів постійно стикаються щіток. Сучасний мотор не тільки безпечний, але і тих у роботі.

Забезпечено програмами

У вашому розпорядженні 16 програм прання, орієнтованих на різні вироби і матеріали: антиалергенний режим, пухові речі, швидке прання і т.д.

Please, enter a valid value

tehnopass