TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Пральна машина Hisense WFVC6010E

Код скопійований Код: 42773
0.0 з 5.0
Тип пральної машини

З фронтальним завантаженням

Максимальне завантаження білизни

6 кг

Максимальна швидкість віджимання

1000 об/хв

Тип двигуна

Колекторний

Клас енергоспоживання

А++

Діапазон глибин, см

46

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Стерильність та догляд за дитячим одягом

Дитячий одяг

Спеціальна програма Hisense для догляду за дитячим одягом використовує стерилізацію при високій температурі (95 градусів) та багаторазове полоскання, щоб дбати про ніжну шкіру вашого малюка.

Свіжість одягу гарантована

Очищення барабана

Програма очищення барабана підтримує кристальну чистоту барабана пральної машини за допомогою збільшеної кількості води, високої температури та високої швидкості обертання, щоб ваш одяг був завжди свіжим.

Зниження викидів вуглекислого газу

Серія пральних машин HV від Hisense включає велику кількість моделей, щоб задовольнити побажання всіх покупців. Екологічні пральні машини сприяють зниженню викидів вуглекислого газу, допомагаючи заощаджувати енергію.

Простота та зручність у використанні

Великий дисплей

Ця пральна машина Hisense оснащена великим світлодіодним дисплеєм. Ви можете легко контролювати велику кількість програм та параметрів.

Прайте, коли вам зручно

Відстрочка закінчення прання

Функція відстрочення закінчення прання дозволяє запустити прання у зручний для вас час, наприклад, уночі, коли вартість електрики нижча. Машина автоматично почне та закінчить прання в заданий час.

Прайте будь-коли

Таймер відстрочки

Таймер відстрочення Hisense дозволяє запрограмувати старт прання більш пізній час і забути про неї. Машина автоматично почне та завершить цикл тоді, коли вам зручно. Це дозволяє також користуватися нижчими тарифами на електроенергію.

Додайте одяг під час прання

Дозавантаження білизни під час прання

Натисніть кнопку Старт/Пауза протягом перших десяти хвилин прання, і ви зможете додати забуті речі, не чекаючи 2-3 хвилин, поки дверцята розблокуються. Це робить процес прання зручнішим. Функцією можна скористатися лише якщо рівень і температура води безпечні для користувача.

Чистий одяг без пошкоджень

Барабан із технологією Snowflake

Унікальний барабан з рельєфним візерунком у вигляді сніжинок не лише відмиває стійкі плями, але й захищає одяг від пошкоджень.

Насолоджуйтесь легким пранням

Серія HV від Hisense

Нова серія пральних машин HV від Hisense полегшує процес прання. 15 програм прання з 2 додатковими функціями, а також великий дисплей дозволяють легко запустити програму і спостерігати за ходом прання.

Деталі, які дбають про ваше здоров'я

Піднята ручка

Пральна машина Hisense робить ваше життя простішим. Піднята на 45 градусів ручка дозволяє завантажувати машину, не нагинаючись.

Різноманітність режимів та програм

Виняткові результати

Ми прагнемо створювати передові пральні машини преміум-класу, які забезпечують високу якість прання та зручні у використанні. Цей виріб оснащено корисними функціями, такими як догляд за дитячим одягом, швидке прання та очищення барабана. Ви можете забути про залишки прального порошку та плями на поверхні барабана. Завдяки програмі швидкого прання у вас не будуть накопичуватись гори брудного одягу.

 

Please, enter a valid value

tehnopass