TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Пральна машина Gorenje WP7Y2/R з баком

Код скопійований Код: 34186
0.0 з 5.0
Тип завантаження

З фронтальним завантаженням

Максимальне завантаження білизни

7 кг

Максимальна швидкість віджимання

до 800 об/хв

Тип двигуна

Колекторний

Клас енергоспоживання

А++

Діапазон глибин, см

54.5

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Програма самоочищення SterilTub

У пральну машину Gorenje WP7Y2/R впроваджений режим стерильного очищення внутрішньої частини техніки. Для того, щоб барабан був дзеркально чистим, а всередині не було скупчень мікробів, така система запускає обробку на високій температурі - до 80 градусів. Для одягу це занадто травмуюче, а ось для пральної машини, стерилізація якої проходить в холостому режимі - саме те.

Бічні панелі StableTech

Конструкція представленої моделі має міцний корпус, бічні панелі якого зроблені за технологією StableTech. Це робить їх менш здатними вібрувати під час роботи. Таким чином неприємні ефекти у вигляді гучної роботи або мимовільного переміщення зводяться до нуля.

Режими роботи

Різноманітність варіантів обробки білизни та одягу просто вражає: в Gorenje WP7Y2/R ви знайдете оптимальний спосіб випрати бавовну і синтетику, економічний режим з мінімальним споживанням ресурсів, посилений режим з найвищим ККД при найменших витратах часу і т.д.

Барабан WaveActive

Сучасні технології створення барабанів пральних машин передбачають кілька моментів: по-перше, барабан повинен бути ефективним в роботі, по-друге - не травмувати речі. Як добитися ідеального поєднання цих двох складових? Технологія WaveActive змогла досягти балансу, зробивши барабан гладким, але з тривимірними ребрами. Таким чином річ ​​отримує легкий вплив і якісно позбавляється від бруду.

Блокування ChildLock

Для забезпечення якісного безперервного процесу прання необхідно зробити так, щоб машина змогла пропустити речі через всі цикли обробки. Щоб ваша дитина не збила запрограмовані раніше дії, виробник подбав про наявність функції замку-блокувальника, який робить кнопки нечутливими до натиснення.

Please, enter a valid value

tehnopass