063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 17:00

  • Вихідний - неділя


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Пральна машина Gorenje WHE60SFS

Код скопійований Код: 40995
0.0 з 5.0
Тип пральної машини

З фронтальним завантаженням

Максимальне завантаження білизни

6 кг

Максимальна швидкість віджимання

1000 об/хв

Тип двигуна

Колекторний

Клас енергоспоживання

А+++

Діапазон глибин, см

46

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Пральна машина Gorenje WHE60SFS/6

Автоматичне зважування білизни

Бездоганні результати прання при будь-якій кількості білизни. Сенсор автоматичного зважування білизни Total Weight Control регулює параметри прання в залежності від кількості завантаженої білизни. Це при бездоганних результатах прання дозволяє не тільки економити воду і електроенергію, а й сприяє безшумної роботі пральної машини і подовжує термін її служби. Повна корзина білизни незалежно від розміру буде чистою і приємно пахнути.

Програма «Самоочищення»

Щоб білизна пахло чистотою. Ця програма підтримує ідеальну чистоту і стерильність бака машини, що забезпечує приємний запах білизни. Прання при низьких температурах з екологічними неагресивними засобами створює сприятливі умови для розвитку бактерій, через що чиста білизна може мати неприємний запах. Програма «Самоочищення» виконується без завантаження білизни і усуває бактерії в баку машини.

Блокування від дітей

Безпека ваших дітей. Дверцята пральної машини не можна відкрити під час циклу. Для додаткової безпеки машину можна заблокувати, просто натиснувши комбінацію кнопок на панелі керування.

Please, enter a valid value