063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 17:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Пральна машина Ardesto WMH-B65D

Код скопійований Код: 35685
0.0 з 5.0
Тип пральної машини

З вертикальним завантаженням
Напівавтомат

Максимальне завантаження білизни

6.5 кг

Максимальна швидкість віджимання

до 800 об/хв

Тип двигуна

Колекторний

Клас енергоспоживання

А

Діапазон глибин, см

43

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Фото 1 Ardesto WMH-B65D

Простота та надійність

Полікарбонатний корпус пральної машини Ardesto WMH-B65D має підвищену міцність, здатну витримати вібраційні навантаження при пранні. Напівпрозора кришка-ілюмінатор дозволить бачити все, що відбувається всередині бака об'ємом, розрахованим на 6.5 кг білизни. Конструкція надійно ізолює всі контакти, не допускаючи їх дотику до води. II клас захисту від ураження струмом робить модель абсолютно безпечною в експлуатації.

Фото 2 Ardesto WMH-B65D

Мінімум дій

Виробник ретельно продумав усі складові пральної машинки Ardesto WMH-B65D, за рахунок чого вона має якісну систему наповнення та очищення. Для цього виділені спеціальні шланги. Усередині корпусу розташовується панель, за показниками якої можна орієнтуватися щодо кількості води в баку. Її ж використовують для зливу брудної води та фільтрації від забруднюючих частинок.

Фото 3 Ardesto WMH-B65D

Віджим центрифугою AIR DRY

Машина напівавтомат Ardesto WMH-B65D має вбудовану центрифугу AIR DRY, яка забезпечує бездоганний віджим щойно випраної білизни. Спеціальна захисна сітка призначена для дбайливого оброблення одягу, за рахунок чого користувач може бути впевнений у його цілісності після того, як цикл віджиму буде закінчено.

Please, enter a valid value