TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Вбудована посудомийна машина Bosch SGV4HVX00K

Код скопійований Код: 42649
0.0 з 5.0
Вид

Повногабаритна (60 см)

Місткість комплектів

13

Тип сушіння

Інтенсивна (з теплообмінником)

Клас енергоспоживання

А++

Витрата води за цикл/рік

9.5/2660 л

Кількість температурних режимів

4

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Serie | 4 Вбудовувана посудомийна машина 60 cm

  • ExtraDry: додаткова функція для особливо інтенсивного сушіння пластмасового та скляного посуду
  • Короби для посуду VarioFlex та третій рівень завантаження
  • VarioDrawer: безліч варіантів оптимізації внутрішнього простору, завдяки рухомим елементам та можливості підіймання і опускання коробів
  • Третій короб VarioDrawer зручне розташування столових приборів дозволяє оптимізувати місце в нижніх коробах
  • RackMatic ™ система регулювання по висоті (5 см) допоможе оптимізувати простір посудомийної машини
  • Супер тиха посудомийна машина 40-45 дБ

Ідеальне просушування виробів з пластику!

Пластикові вироби в посудомийних машинах часто після миття залишаються вологими. Саме тому посудомийні машини Bosch пропонують програму ExtraDry. Вона підвищує температуру кінцевого полоскання та подовжує час просушування. Таким чином, навіть пластикові вироби, такі як дитячі пляшки або посуд для пікніка стають абсолютно чистими і сухими.

Короби для посуду VarioFlex та третій рівень завантаження VarioDrawer: безліч варіантів оптимізації внутрішнього простору, завдяки рухомим елементам та можливості підіймання і опускання коробів.

Тепер Ваша посудомийна машина стала надзвичайно зручною!

Іноді Ви не можете поставити все, що Ви хочете у Вашу посудомийну машину через її не зручну конфігурацію. VarioDrawer – це додатковий рівень в верхньому відділі посудомийних машин Activewater, який вирішує цю проблему. Це ідеальне місце для столових приладів та невеликого кухонного начиння, такого як черпак та вінчик, і навіть підходить для кавових чашок для еспресо. Це дає Вам більше гнучкості при завантаженні Вашої посудомийної машини і залишає більше місця в нижній корзині. Корзина для столових приладів також може бути замінена на VarioDrawer для можливості для розміщення до 14 місць у посудомийних машинах шириною 60 см та 10 місць в посудомийних машинах на 45 см. В результаті Ваша посудомийна машина запропонує Вам більш гнучке та зручне завантаження.

RackMatic™

Місткий верхній короб можна регулювати за висотою в цілому на 5 см між трьома положеннями простим рухом руки – завдяки системі Rackmatic. Тарілки для піци чи фужери на високій ніжці — ця система дозволяє дуже гнучко створити додаткове місце для високих предметів посуду у верхньому або нижньому коробі.

Посудомийна машина, яка зберігає спокій вдома

Підтримувати чистоту в помешканні може бути важко, а зберегти тишу іноді здається просто неможливо! Але це вже в минулому! Обладнана електронно керованим двигуном та властивостями шумопоглинання, надзвичайно тиха посудомийна машина SuperSilence, розроблена для підтримки затишку і спокою у Вашій домівці. За допомогою автономних та вбудованих посудомийних машин, які працюють в діапазоні 40 дБ та 45 дБ, зберегти охайність та затишок ще ніколи не було простіше!

InfoLight: додатковий індикатор ходу програми

Під час циклу миття InfoLight® проектує червоне світло на підлогу, щоб ви знали, коли ваша посудомийна машина працює. Світло вимикається, коли цикл миття завершено.

Захист від протікань

Зазвичай, несправності техніки трапляються в найнеочікуваніший момент і коштують Вам як грошей, так і дорогоцінного часу. Наші посудомийні машини оснащені системою AquaStop, що складається зі спеціального шланга в захисній оболонці, запобіжного клапана і піддона, розташованого в нижній частині, з поплавковим вимикачем. Вся система забезпечує надійний захист від протікання. Отримайте прекрасні результати, на які Ви можете покладатися день за днем!

Інноваційна технологія оптимального використання води для максимальної ефективності миття посуду

Bosch винайшов нову унікальну систему миття ActiveWater, яка дозволяє максимально ефективно використати кожну краплю води. На основі таких параметрів, як швидке нагрівання, оптимізована система фільтрації, цільовий розподіл води та збільшена потужність насосу і складається формула ActiveWater: менше води та енергії, більше потужності. Посудомийні машини ActiveWater здатні вимити 14 комплектів посуду, використовуючи лише 10 літрів води при перебігу програми “Економічна 50°C”. Також всі машини ActiveWater можуть під’єднуватися до системи постачання гарячої води, і в такому випадку рівень споживання енергії складає лише 0,6 кВт/год. для програми “Економічна 50°C”.

Миття посуду так, як Ви ще ніколи не чули!

Підтримувати чистоту в помешканні може бути важко. Зберегти ж тишу іноді здається просто неможливо! Наші посудомийні машини з двигуном EcoSilence Drive забезпечують високу якість миття з низьким рівнем шуму. Прилади з EcoSilence Drive обладнані безшумним, безщітковим, економічним двигуном, який оптимально зменшує шум тертя, забезпечуючи таким чином більш плавне, тихе функціонування.

Гарантія якості Bosch: на всі посудомийні машини 10 років гарантії від наскрізної корозії

Інженери компанії Bosch впровадили у життя багато інновацій, які гарантують надзвичайно довгий строк служби побутових приладів. Наприклад, вони розробили нову конструкцію внутрішньої камери посудомийної машини, яка вирізняється особливими технологіями, пов’язаними з виробництвом, обробкою та з’єднанням складових елементів камери. Ці технології у поєднанні з високоякісними пластинами із нержавіючої сталі становлять максимальний захист проти наскрізної корозії. Отримайте і Ви користь від інноваційних технологій та скористайтеся 10-річною гарантією проти наскрізної корозії внутрішньої камери посудомийної машини.

Ефективне використання засобів для миття

Засіб для миття розміщується у диспенсері зверху на дверцятах. Перед початком процесу миття він падає в спеціальну кювету у верхньому коробі, що гарантує його ретельне розчинення завдяки чіткому спрямуванню на нього струменів води.

Автоматичні програми для кращого результату миття

Неправильний вибір програми марнує не тільки час, а й воду та енергію. Автоматичні програми Bosch самостійно регулюють температуру води та час полоскання під час миття посуду, відповідно до ступеню забруднення та об'єму завантаження. Це означає, що за допомогою автоматичних програм Ви використовуєте стільки води, скільки потрібно для досягнення найкращих результатів. Правильне миття для кожного завантаження – все це лише одним натисканням кнопки!

Початок роботи програми можна відкласти в залежності від моделі від 1 до 24 годин

Мийте тоді, коли Вам забажається. Наприклад, вдень, коли Ви на роботі, щоб до Вашого приходу посуд був чистим. Або вночі, коли починає діяти знижений тариф на електроенергію.

Абсолютна безпека завдяки 100% захисту від протікання води – таким чином Bosch гарантує довгий термін служби Вашої посудомийної машини.

Ця функція особливо добре підійде, наприклад, для сушіння посуду зі штучних матеріалів чи пластмаси. Збільшена тривалість сушіння та підви- щена температура води забезпечують покращені результати сушіння, тож навіть пластиковий посуд стає ідеально сухим і майже не потребує додаткового сушіння.

Дбайливе миття крихкого посуду

Чутливі до перепадів температури келихи і крихкий фарфор будуть вимиті з особливою обережністю.

Додаткова опція Shine&Dry оптимізує проміжний етап миття, а природні властивості мінералу Zeolith® забезпечують енергоощадне та повільніше сушіння, внаслідок якого поверхня посуду стає більш блискучою. Сяючі келихи та ідеальне сушіння навіть посуду з пластику — це яскравий приклад блискучих результатів миття.

Місткий верхній короб можна регулювати за висотою в цілому на 5 см між трьома положеннями простим рухом руки – завдяки системі Rackmatic. Тарілки для піци чи фужери на високій ніжці — ця система дозволяє дуже гнучко створити додаткове місце для високих предметів посуду у верхньому або нижньому коробі.

Дверцята, що автоматично закриваються зберігають бажану Вам позцію при відкритті приладу та автоматично закриваються якщо кут нахилу складає менше 20º.

Наш пом'якшувач для води усуває затверділі краплі від води з залишками вапна та пом'якшує воду до придатного для миття рівню.

Please, enter a valid value

tehnopass